Aktywna bejca do drewna Ciemnoszara Snekkar

S122011

Aktywna bejca bez pigmentów, do drewna dębowego, nadająca unikalne i różnorodne szare zabarwienie. Wchodzi w reakcję ze znajdującym się w dębinie kwasem garbnikowym, co powoduje zmianę koloru drewna.

Cena
306,27 zł 249,00 zł
5 do 10 dni roboczych
Snekkar

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Bejce DO DREWNA SNEKKAR

Aktywna bejca do drewna, która nadaje powierzchniom drewnianym unikalne szare zabarwienie. Do stosowania na drewnie dębowym. Zawarte w preparacie substancje wchodzą w reakcję znajdującą się w dębinie taniną, co powoduje zmianę koloru drewna. Preparat nie zawiera pigmentów. Po aplikacji, odcienie poszczególnych desek mogą się różnić się od siebie, ze względu na pierwotną strukturę drewna, jego wilgotność i zawartość taniny w poszczególnych deskach. Na uzyskany odcień szarości oraz natężenie wybarwienia mają wpływ cechy, właściwości i jakość wybranego drewna. Działanie promieni UV może wpłynąć na otrzymany kolor. Uzyskany efekt pogłębia się wraz z upływem czasu.Aktywna bejca do drewna SNEKKAR może być stosowana na niezabezpieczonych powierzchniach drewnianych wewnątrz budynków takich jak podłogi, schody, meble, blaty.

Zastosowanie

Zaleca się przeprowadzenie próby w niewidocznym miejscu w celu ocenienia możliwego efektu. Nieobrobione powierzchnie wyszlifuj papierem ściernym 100-20. Stosuj na czyste i suche drewno. Nanoś równomiernie wzdłuż słojów przy użyciu pędzla lub wałka. Stosuj min. 1l na 10m². po zakończeniu pracy wyczyść narzędzia wodą. Pokrytą powierzchnię pozostaw na 24h w temperaturze 20°C, aż do całkowitego wyschnięcia. Wyszlifuj wystające włókna (przy użyciu bordowego padu) i odkurz powierzchnię.Przed przystąpieniem do użytkowania zabezpiecz powierzchnię używając jednego z Olejów SNEKKAR.

Uwagi

Po zakończeniu pracy szczelnie zamknij pojemnik, a materiały używane w czasie pracy (mopy, szczotki, tekstylia, itp.) zalej wodą lub umieść w szczelnym pojemniku. Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się z zasadami pracy z preparatem zawartymi w Karcie Charakterystyki

Więcej informacji
Producent Snekkar
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Powierzchnie drewniane
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet