Eupalin VC 350 1 Litr - Mycie i nabłyszczanie podłóg

VC350

Preparat do mycia i nabłyszczania podłóg. Do mycia ręcznego i maszynowego.

Cena
21,92 zł 17,82 zł
Voigt

Środek do mycia i nabłyszczania podłóg. Skutecznie usuwa brud, pozostawiając połysk na umytych powierzchniach oraz nadaje przyjemny zapach. Szczególnie zalecany jest do bieżącej pielęgnacji podłóg pokrytych środkiem METALIC DISPERSION VC 330. W tym przypadku nie tylko czyści ale również utrwala warstwę polimerową zapewniając jej dłuższą żywotność. Do mycia ręcznego i maszynowego.

  • Sposób użycia: 25-50 ml/10 l wody.
  • Wartość pH: 8,5-9
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe:
W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni zaleca się rozcieńczyć koncentrat w stosunku od 1:200 do 1:400 (25-50 ml środka na 10 I wody). Przemyć podłoże na mokro ściereczką nie pozostawiającą włókien i pozostawić do wyschnięcia.

Uwagi:
Przechowywać w temperaturze powyżej +5oC.

Bezpieczeństwo:
W razie kontaktu środka z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. Zasięgnąć porady lekarza. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Składniki:
Anionowe i niejonowe związki powierzchniowo czynne, związki polimerowe, konserwujące i zapachowe. Zawarte substancje są biodegradowalne. Środek nie zawiera aldehydów, APEO, formaldehydów i alkoholi.

Dane techniczne:
Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Więcej informacji
Producent Voigt
Utrzymanie podłóg Mycie i konserwacja
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Marmur, PCV, Podłogi ceramiczne