Grease Express ECOLAB - Czyszczenie gorących urządzeń grillowych

9027160
Szybko działający środek przeznaczony do użycia jako środek czyszczący i odtłuszczający w czasie działania grilla, w wysokich temperaturach.
Cena
97,69 zł 79,42 zł
5 do 10 dni roboczych
ECOLAB

Środek czyszczący Grease Express przeznaczony do czyszczenia gorących urządzeń grillowych, jest innowacyjnym szybko działającym środkiem czyszczącym, który nie jest żrący i jest łatwy w użyciu. Produkt ten jest przeznaczony do użycia jako środek czyszczący oraz odtłuszczający w czasie działania grilla, w wysokich temperaturach. Możliwość czyszczenia podczas gdy grill pozostaje gorący eliminuje możliwość powstawania zanieczyszczeń pomiędzy następującymi po sobie okresami smażenia. 

Sposób użycia: 

  1. Wyłączyć urządzenie. Spuścić całkowicie tłuszcz. 
  2. Na gorącą płytę urządzenia (175oC) nanieść cienką warstwę środka (90-120 ml). NIE SZOROWAĆ W TRAKCIE NANOSZENIA ŚRODKA. Uwaga: Powierzchnie urządzeń grillowych są bardzo gorące. Należy nosić rękawice ochronnne!
  3. Pozostawić na około 1 minutę, a następnie przetrzeć powierzchnię szorakiem, gąbką lub szmatką. W przypadku uporczywych zabrudzeń ponownie nanieść środek i powtórzyć procedurę, aż do całkowitego doczyszczenia powierzchni.
  4. Zmyć zużyty roztwór środka i wytrzeć urządzenie czystą ściereczką.
  5. Nanieść na płytę urządzenia cienką warstwę tłuszczu lub oleju roślinnego.
  6. Ponownie całkowicie spuścić tłuszcz, zmyć wszystkie wyczyszczone powierzchnie wodą o jakości wody pitnej. 

Uwaga:

Urządzenia grillowe muszą być w trakcie czyszczenia gorące aby zapewnić optymalny efekt czyszczenia. Zbyt zmna woda lub użycie zbyt dużej ilości wody mogą doprowadzić do poważnego uszkodzenia urządzenia.

Skład chemiczny:

Środek w skład którego wchodzi gliceryna oraz alkalia.

Więcej informacji
Producent ECOLAB
Rekomendowane miejsce stosowania Kuchnia i gastronomia, Mycie naczyń
Litraż 1 litr