Mydło pielęgnacyjne do podłóg drewnianych Snekkar

S321011

Preparat myjąco-pielęgnujący na bazie mydła do powierzchni drewnianych zabezpieczonych olejem lub woskiem olejnym. Posiada właściwości natłuszczające, dzięki czemu powierzchnia jest lepiej chroniona.

Cena
134,00 zł 108,94 zł
Snekkar

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Bieżące mycie drewna

Mydło pielęgnacyjne do podłóg drewnianych – naturalne zaprojektowane do mycia i pielęgnacji podłóg o odcieniu ciemnym oraz naturalnym. Pozwala utrzymać lub podkreślić strukturę i kolor drewna. Posiada właściwości natłuszczające, dzięki czemu powierzchnia jest lepiej chroniona.Łatwy w użyciu i wydajny w stosowaniu. Skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia i jednocześnie pielęgnuje. Regularne stosowanie pozwala utrzymać podłogę w dobrym stanie- kolory pozostają żywe, rysunek drewna wyrazisty a na powierzchni nie pojawia się biały nalot. Stosowanie właściwego stężenia roztworu myjącego powoduje stopniowe odkładanie się na powierzchni cząsteczek tworzących cienki film ochronny. Dzięki temu drewno jest jeszcze lepiej chronione i zawsze prezentuje się jakby było świeżo zaolejowane.

Zastosowanie

Preparat stosuj na suchą powierzchnię. Nie używaj mopów ani ścierek z mikrofibry. Używaj mopów i ścierek bawełnianych.Wymieszaj preparat i dodaj 125ml do 5l letniej wody. Pracuj z dwoma wiaderkami. Jedno przeznacz na roztwór preparatu, drugie na wodę do płukania. Myj podłogę wzdłuż desek. Powierzchnię czyść możliwie małą ilością roztworu. Przed użytkowaniem podłogi poczekaj, aż powierzchnia wyschnie.

Dostępne kolory: biały, naturalne.

Uwagi

Po zakończeniu pracy szczelnie zamknij pojemnik, a materiały używane w czasie pracy (mopy, szczotki, tekstylia, itp.) zalej wodą lub umieść w szczelnym pojemniku.Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się z zasadami pracy z preparatem zawartymi w Karcie Charakterystyki

Więcej informacji
Producent Snekkar
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Powierzchnie drewniane
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet