Mydło w płynie Tork Premium luksusowe delikatne 1l, system S1

420901

Mydło w płynie Tork Premium luksusowe delikatne

Cena
34,51 zł 28,06 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mydła w płynie

System: S1
Kolor: Fioletowy
Pojemność: 1l = 1000 dawek 
Ilość sztuk w kartonie: 6

Doskonałe do normalnego mycia rąk. Proteiny jedwabiu posiadają właściwości nawilżające oraz uelastyczniające. Luksusowy jaśminowy zapach. Czyści i czynnie poprawia stan skóry. Przyjazne dla środowiska, posiada etykietę "Nordyckiego Łabędzia".
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540394412
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System S1 - System do mydeł w płynie