NanoClean N1 - Mikrobiologiczne zabezpieczanie powierzchni

n2075

Preparat do zabezpieczania powierzchni wodoodpornych

Cena
Tylko %1 pozostał
3 do 5 dni roboczych
Daunpol

Preparat wykonany w unikalnej, strzeżonej patentem, nanotechnologii Ag-Cu (nanocząsteczki srebra i miedzi) przeznaczony do nanoszenia na elementy wyposażenia wnętrz, sprzęty, podłogi, ściany, sufity itp. Zawartość niejonowych nanocząsteczek srebra i miedzi zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów na zabezpieczonych powierzchniach. Nadaje się do wszystkich powierzchni wodoodpornych. Nie powoduje przebarwień powierzchni. Preparat odporny na działanie promieni UV. Przeznaczony do miejsc, gdzie wymagane są podwyższone standardy higieny. Szczególnie zalecany do stosowania w służbie zdrowia, szkołach, przedszkolach, żłobkach, gabinetach kosmetycznych, szatniach itp. Do mycia ręcznego.

  • Sposób użycia: środek gotowy do użycia lub 1:2
  • Opakowania: butelka 500 ml ze spryskiwaczem, kanister 5 l

Wskazania szczegółowe:

Nanieść na powierzchnię metodą natryskową. Pozostawić do wyschnięcia. Czynność powtarzać 1 raz w tygodniu lub w zależności od potrzeb i uzyskanych wyników wymazów. W przypadku częstszego użycia można stosować rozcieńczenie 1:2.

Więcej informacji
Producent Daunpol
Rekomendowane miejsce stosowania Biuro, Dezynfekcja, Hotel i pensjonat, Kuchnia i gastronomia, Sanitariat, Szkło, stal i tworzywa sztuczne