Neutral VC 180 - Neutralny środek do mycia podłóg

VC180

Preparat do mycia podłóg i różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów wodoodpornych

Cena
11,24 zł 9,14 zł
Tylko %1 pozostał
Voigt

Delikatny środek do mycia zabrudzonych powierzchni, podłóg i przedmiotów, jak i bieżącego utrzymania ich czystości. Skutecznie usuwa brud ze szkła i porcelany nie mających kontaktu z żywnością. Szczególnie zalecany do bieżącej pielęgnacji podłóg pokrytych środkiem METALIC DISPERSION VC 330

  • Sposób użycia: 50 - 150 ml/10 l wody
  • Wartość pH: 7
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe:
W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni, zaleca się rozcieńczyć koncentrat w stosunku od 1:70 do 1:200 (50-150 ml środka na 10 I wody). Przemyć podłoże szmatką nie pozostawiającą włókien i pozostawić do wyschnięcia. Płukanie wodą i wycieranie do sucha jest zbyteczne.

Bezpieczeństwo:
W razie kontaktu środka z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. Zasięgnąć porady lekarza. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Składniki:
Anionowe i niejonowe związki powierzchniowo-czynne, związki zapachowe i pomocnicze, komponenty zagęszczające oraz substancje pielęgnacyjne. Użyte surowce są biodegradowalne. Środek nie zawiera APEO, fosforanów i formaldehydów oraz innych środków konserwujących.

Dane techniczne:
Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Więcej informacji
Producent Voigt
Rekomendowane miejsce stosowania Szkło, stal i tworzywa sztuczne
Utrzymanie podłóg Mycie
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet, Gres, Kamień naturalny, PCV, Podłogi ceramiczne, Szkło i lustra