Odporny olej do podłóg bezbarwny Snekkar

S231011

Naturalny olej o bardzo wysokiej wydajności. Znacznie zwiększa odporność drewna na uszkodzenia, brud i wodę, ułatwiając mycie i pielęgnację. Do stosowania na podłogach, schodach i meblach z każdego rodzaju drewna.

Cena
638,37 zł 519,00 zł
Tylko %1 pozostał
10 do 20 dni roboczych
Snekkar

Wydajny olej do zabezpieczania podłóg oraz innych powierzchni drewnianych, szczególnie polecany do powierzchni narażonych na niszczące czynniki zewnętrzne takie jak np. duże natężenie ruchu, agresywne środki chemiczne. Olej głęboko penetruje drewno a substancje stałe pod wpływem utleniania utwardzają się i wzmacniają zabezpieczone drewno. Olej wydobywa naturalny kolor drewna i podkreśla jego rysunek. Odporny olej SNEKKAR jest bezpieczny w aplikacji i użytkowaniu. Spełnia wytyczne normy EN 71-3 Bezpieczeństwo zabawek, dzięki czemu może być stosowany do zabezpieczania przedmiotów i mebli dla dzieci.

Zastosowanie

Zaleca się przeprowadzenie próby w niewidocznym miejscu w celu ocenienia możliwego efektu. Nieobrobione powierzchnie wyszlifuj papierem ściernym 100-200. Stosuj na czyste i suche drewno.Wyczyść powierzchnię stosując Preparat Gruntowne czyszczenie podłóg drewnianych marki SNEKKAR (podłogi) lub Preparat do gruntownego czyszczenia drewna SNEKKAR. Stosuj na czyste i suche drewno, Zapewnij temp. ok. 15-30˚C oraz dobrą wentylację w czasie pracy i schnięcia. Wymieszaj preparat. Rozprowadź cienką warstwę przy użyciu pędzla lub wałka malarskiego (pracuj etapami po ok. 5-10 m²). Odczekaj 5-10 minut. W przypadku pojawienia się suchych fragmentów miejscowo powtórz aplikację. Wypoleruj całą powierzchnię maszyną jednotarczową przy użyciu beżowego pada lub padem ręcznym do całkowitego wchłonięcia się preparatu. Usuń nadmiar oleju bawełnianą, niepylącą ściereczką. Po 24h podłogę można użytkować. Całkowite utwardzanie następuje po upływie ok. 3 dni w temp. powyżej 18˚C. W tym czasie chroń powierzchnie przed kontaktem z wodą.

Uwagi

Po zakończeniu pracy szczelnie zamknij pojemnik, a materiały używane w czasie pracy (mopy, szczotki, tekstylia, itp.) zalej wodą lub umieść w szczelnym pojemniku. Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się z zasadami pracy z preparatem zawartymi w Karcie Charakterystyki

Więcej informacji
Producent Snekkar
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Powierzchnie drewniane
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet