Olej do gruntowania drewna Snekkar

S2610112

Szybkoschnący olej gruntujący przeznaczony do stosowania na zewnętrznych tarasach, elewacjach, ramach okiennych i płotach. Silnie wnika w drewno dzięki czemu doskonale poprawia jego trwałość, przyczepność i zabezpiecza powierzchnię przed grzybami.

Cena
228,78 zł 186,00 zł
10 do 20 dni roboczych
Snekkar

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Przygotowanie

Szybkoschnący olej gruntujący przeznaczony do stosowania na zewnątrz na tarasach,elewacjach, ramach okiennych i płotach. Polecany do sosny, modrzewia, świerku, dębu i drewna impregnowanego ciśnieniowo. Nie stosować do czerwonego cedru. Silnie wnika w drewno dzięki czemu doskonale poprawia jego trwałość przyczepność i zabezpiecza powierzchnię przed grzybami.

Zastosowanie

Nowe powierzchnie gruntuj możliwe szybko przed lub po montażu. Ze starych usuń poprzednie warstwy. Wyczyść powierzchnię przy użyciu Preparatu do gruntownego czyszczenia na zewnątrz marki SNEKKAR. Odczekaj min. 8 h aż do wyschnięcia drewna. Olej nakładaj tylko przy dobrych warunkach pogodowych, w temp. powyżej 15°C. Unikaj bezpośredniego promieniowania słonecznego i wysokich temperatur. Nanoś równomiernie od dołu do góry przy użyciu pędzla lub wałka. Aplikuj na całą powierzchnię by uniknąć nakładania się warstw oleju. Po zakończeniu pracy wyczyść narzędzia ciepłą wodą. Pozostaw do wyschnięcia na ok. 24 h. Przed przystąpieniem do użytkowania zabezpiecz powierzchnię używając Impregnatu do mebli ogrodowych lub Oleju do tarasów marki SNEKKAR.

Uwagi

Po zakończeniu pracy szczelnie zamknij pojemnik, a materiały używane w czasie pracy ( mopy, szczotki, tekstylia, itp.) zalej wodą lub umieść w szczelnym pojemniku. Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się z zasadami pracy z preparatem zawartymi w Karcie Charakterystyki

Więcej informacji
Producent Snekkar
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Powierzchnie drewniane
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet
Litraż 2,5 litra