Olej do podłóg Naturalny Wygląd Snekkar

S212021

Krok drugi w systemie do zabezpieczania i pielęgnacji drewna dębowego dającym efekt „surowego drewna”. Olej zabezpiecza drewno przed wodą i brudem oraz służy jako preparat do jego odświeżania.

Cena
18,45 zł 15,00 zł
10 do 20 dni roboczych
Snekkar

Preparat do finalnego zabezpieczania dębowych podłóg drewnianych po zastosowaniu Oleju do podłóg Naturalny wygląd podkład marki SNEKKAR. Drewno dębowe zachowuje swoją naturalną strukturę i wygląd dając wrażenie „surowego drewna”. Jednocześnie olej, dzięki swej unikalnej kompozycji zabezpiecza powierzchnie przed wodą i brudem. Preparat jest również zalecany do odświeżania wyglądu podłóg nim zabezpieczonych. Przeznaczony do stosowania na nowych i odnawianych podłogach, schodach i meblach dębowych.

Aplikacja

W pomieszczeniu powinna być zapewniona temp. ok. 15-30˚C oraz dobra wentylacja. Wymieszaj preparat i następnie nanoś przy pomocy spryskiwacza lub pędzla. Następnie wcieraj cienką warstwę preparatu polerką jednotarczową przy użyciu białego pada, aż do momentu uzyskania nasyconego i jednolitego wyglądu. Po zakończeniu pracy podłoga nie powinna być wilgotna, a nadmiar produktu należy usunąć przy użyciu czyściwa. Wskazana jest praca etapami, na małych fragmentach.

Pielęgnacja i odnawianie powierzchni olejowanych Olejem do podłóg:

Wyczyść powierzchnię przy użyciu preparatu Gruntowne czyszczenie podłóg drewnianych marki SNEKKAR i pozostaw do całkowitego wyschnięcia. Nasępnie ponów aplikację produktu Olej do podłóg: Naturalny Wygląd zgodnie z instrukcją aplikacji.
Po 6-12 h podłogę można ostrożnie użytkować. Całkowite utwardzanie następuje po upływie ok. 3-5 dni. W tym czasie chroń powierzchnię przed kontaktem z wodą. Pamiętaj o regularnym stosowaniu Mydła pielęgnacyjnego marki SNEKKAR. Oraz o jej odnawianiu przy użyciu Oleju do podłóg: Naturalny wygląd marki SNEKKAR.

Uwagi

Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się z zasadami pracy z preparatem zawartymi w Karcie Charakterystyki

Więcej informacji
Producent Snekkar
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Powierzchnie drewniane
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet