Olej do tarasów Snekkar

S263012

Olej do zabezpieczania zewnętrznych powierzchni z drewna: tarasów, mebli ogrodowych, płotów, elementów elewacji itp. Zabezpiecza powierzchnię przed działaniem wody, promieni UV, grzybami i pleśnią. Olej barwiący nadaje zabezpieczanej powierzchni wybrany kolor.

Cena
306,27 zł 249,00 zł
Tylko %1 pozostał
10 do 20 dni roboczych
Snekkar

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Zabezpieczenie

Bezbarwny olej do zabezpieczania tarasów i innych drewnianych powierzchni na zewnątrz takich jak meble ogrodowe, elementy elewacji itp. Olej zabezpiecza powierzchnię przed działaniem wody, promieni UV oraz przed grzybami i pleśnią. Podkreśla naturalny kolor i rysunek drewna. Może być stosowany zarówno do tradycyjnych gatunków drewna jak sosna czy modrzew, jak i drewna egzotycznego jak tek, mahoń

Preparat stabilizujący kolor, konieczny podczas stosowania Olejów do tarasów: czarny, czarny dąb lub orzech marki SNEKKAR.

Zastosowanie

Wyczyść powierzchnie przy użyciu Preparatu do gruntownego czyszczenia na zewnątrz marki SNEKKAR. Odczekaj min. 24 h aż do wyschnięcia drewna. Nieobrobione powierzchnie wyszlifuj papierem ściernym 120. Olej nakładaj tylko przy dobrych warunkach pogodowych, W temp. Powyżej 13°C. Unikaj bezpośredniego promieniowania słonecznego i wysokich temperatur. Wymieszaj preparat. Nałóż równomierną i cienką warstwę przy użyciu pędzla. Właściwy wygląd powierzchnia uzyskuje po kilkunastu minutach od aplikacji. Po max. 5 min. usuń z powierzchni nadmiar produktu przy użyciu bawełnianej szmatki, szczególnie koncentrując się na spoinach i rowkach. W przypadku powierzchni o dużej chłonności aplikuj drugą warstwę. Poczekaj aż powierzchnia wyschnie i delikatnie wypoleruj ją krążkiem polerskim.

Całkowite utwardzenie następuje po ok. 24-48 h, W zależności od warunków pogodowych i temperatury na zewnątrz. W tym czasie chroń powierzchnię przed kontaktem z wodą. Pamiętaj o ponownym olejowaniu 1-2 razy w roku lub zależnie od potrzeb.

Uwagi

Po zakończeniu pracy szczelnie zamknij pojemnik, a materiały używane w czasie pracy ( mopy, szczotki, tekstylia, itp.) zalej wodą lub umieść w szczelnym pojemniku. Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się z zasadami pracy z preparatem zawartymi w Karcie Charakterystyk

Więcej informacji
Producent Snekkar
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Powierzchnie drewniane
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet