Preparat do gruntownego czyszczenia drewna na zewnątrz Snekkar

S351011

Preparat do gruntownego czyszczenia powierzchni drewnianych na zewnątrz (tarasów drewnianych, mebli ogrodowych, altan, ram okiennych) oraz kamienia, betonu i płytek ceramicznych. Skutecznie i szybko usuwa wszelkie zabrudzenia.

Cena
220,17 zł 179,00 zł
Snekkar

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Gruntowne mycie

Preparat do gruntownego czyszczenia powierzchni drewnianych na zewnątrz. Szybko i skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, a przy tym jest bezpieczny dla użytkowników i powierzchni. Szczególnie polecany do czyszczenia tarasów drewnianych, mebli ogrodowych, altan, ram okiennych. Nie uszkadza innych materiałów i może być stosowany do czyszczenia kamienia, betonu, płytek ceramicznych. Zaprojektowany z uwzględnieniem właściwości wszystkich gatunków drewna zarówno europejskiego jak i egzotycznego, dzięki czemu jego stosowanie nie wpływa negatywnie na drewno.

Sposób zastosowania

Przygotuj roztwór w stosunku 1:2. Do uporczywych zabrudzeń stosuj nierozcieńczony preparat.Drewno polej obficie wodą, a następnie nanieś roztwór bezpośrednio na drewno np. przy użyciu pędzla. Szoruj używając szczotki lub padu zachowując kierunek wzdłuż włókien. W przypadku uporczywych zabrudzeń czynność powtórz. Po zakończeniu czyszczenia spłucz powierzchnię czystą wodą. Po wyschnięciu powierzchni po 3-4 dniach dokładnie spłucz wodą i usuń resztki osadu przy użyciu pomocy szczotki o sztywnym włosiu. Odczekaj 24h – drewno musi być całkowicie suche zanim przystąpisz do olejowania. Zanim użyjesz oleju wyszlifuj wystające włókna papierem ściernym.

Uwagi

Po zakończeniu pracy szczelnie zamknij pojemnik, a materiały używane w czasie pracy (mopy, szczotki, tekstylia, itp.) zalej wodą lub umieść w szczelnym pojemniku. Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się z zasadami pracy z preparatem zawartymi w Karcie Charakterystyki.

Więcej informacji
Producent Snekkar
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Powierzchnie drewniane
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet