Star Matt - Matowa powłoka polimerowa

2027

Matowa powłoka akrylowa odporna na alkohol do podłóg gładkich

Cena
372,00 zł 302,44 zł
Tylko %1 pozostał
Pramol

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mycie i konserwacja

Powłoka akrylowa do powlekania podstawowego wszystkich gładkich powierzchni. Łatwo się nanosi. Krótki czas wysychania. Daje jedwabiście matową warstwę ochronną. Wytrzymała, odporna na ścieranienie. Chroni podłogi przed przedwczesnym zużyciem i czarnymi śladami butów. Ułatwia ścieranie na mokro. Odporna na alkoholowe środki do dezynfekcji rąk. Do wszystkich gładkich wykładzin podłogowych z tworzyw sztucznych, pcw, azbestu winylowego, linoleum, kolowinylu, gumy i asfaltu. Do wszystkich pomieszczeń, gdzie zbyt silny połysk podłogi nie jest pożądany ze względów bezpieczeństwa (domy opieki, kliniki itp.) Zaleca się położenie 1-3 warstw. Aplikować ręcznie.

  • Sposób użycia: środek gotowy do użycia
  • Wydajność: 2-4 l/100 m2
  • pH koncentratu: 8,5
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

W stanie nierozcieńczonym wylewać na oczyszczone, czyste podłogi i nanosić równomiernymi pasami przy pomocy mopa. Nakładać 1 – 2 warstwy w zależności od chłonności podłoża. Pierwszą warstwę pozostawić do wyschnięcia przed nałożeniem kolejnej. Mop bezpośrednio po użyciu wypłukać wodą.

Uwagi

Powlekać tylko powierzchnie pozbawione wosku. Chronić produkt przed mrozem.

Bezpieczeństwo

Przy kontakcie z oczami lub skórą natychmiast spłukać obficie wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody, natychmiast skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

Składniki

Zgodnie z zaleceniami UE: mniej niż 5% anionowych i niejonowych związków powierzchniowo czynnych, anionowe związki powierzchniowo czynne. Dalsze składniki: składniki pielęgnujące, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, substancje zapachowe, środki konserwujące.

Dane techniczne

Możliwość przechowywania - do 2 lat.

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Konserwacja (powłoki)
Rodzaj powierzchni Beton, Kamień naturalny, Linoleum, Marmur, PCV