Twardy wosk olejny do podłóg drewnianych Snekkar

S213012

Unikalna mieszanina olejów i wosków do podłóg drewnianych, schodów i mebli. Nasyca drewno i tworzy warstwę ochronną. Polecany sam lub jako warstwa wykończeniowa do drewna pokrytego olejami barwiącymi, bejcami i ługami marki SNEKKAR

Cena
416,97 zł 339,00 zł
10 do 20 dni roboczych
Snekkar

Preparat zawierający w swoim składzie unikalną mieszaninę olejów i wosków, przeznaczony do stosowania na nowych i odnawianych podłogach, schodach i meblach. Znacząco podnosi odporność drewna na zużycie tworząc cienką warstwę ochronną. Bardzo skutecznie chroni drewno przed zabrudzeniem a zabezpieczone powierzchnie są łatwe w codziennym myciu i pielęgnacji. Warstwa ochronna może być odnawiana miejscowo bez konieczności renowacji całej powierzchni. Polecany jako warstwa wykończeniowa do drewna pokrytego Olejami barwiącymi , Bejcami i Ługami marki SNEKKAR.

Zastosowanie

Zaleca się przeprowadzenie próby w niewidocznym miejscu w celu ocenienia możliwego efektu. Nieobrobione powierzchnie wyszlifuj papierem ściernym 100-200. Wyczyść powierzchnię przy użyciu preparatu Gruntowne czyszczenie podłóg drewnianych marki SNEKKAR . Stosuj na czyste i suche drewno. Zapewnij temp. ok. 15-30°C oraz dobrą wentylacje, w czasie pracy i schnięcia.Wymieszaj preparat. Mieszaj kilkakrotnie w trakcie nanoszenia. Zmieszaj ze sobą preparat z różnych pojemników (jeśli używasz kilku). Nałóż cienką warstwę pędzlem lub wałkiem. Po 20 min. wypoleruj podłogę białym lub beżowym padem, aż do uzyskania nasyconego wyglądu. Po 8-9 h, jeśli to konieczne, nałóż kolejną warstwę. Każdorazowo po zakończeniu pracy wyczyść narzędzia Rozpuszczalnikiem marki SNEKKAR.

Następnego dnia podłogę można ostrożnie użytkować. Całkowite utwardzenie następuje po upływie 3 dni. W tym czasie chroń powierzchnię przed kontaktem z wodą. Pamiętaj o regularnym stosowaniu Mydła pielęgnacyjnego lub Oleju do mycia podłóg drewnianych marki SNEKKAR oraz o odnawianiu przy użyciu twardego wosku olejnego do podłóg drewnianych marki SNEKKAR

Uwagi

Po zakończeniu pracy szczelnie zamknij pojemnik, a materiały używane w czasie pracy ( mopy, szczotki, tekstylia, itp.) zalej wodą lub umieść w szczelnym pojemniku.Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się z zasadami pracy z preparatem zawartymi w Karcie Charakterystyki.

Więcej informacji
Producent Snekkar
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Powierzchnie drewniane
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet