Żel do zabezpieczania blatów i mebli drewnianych Snekkar

S2520144

Szybkoschnący preparat w żelu przeznaczony do odświeżania olejowanych blatów i mebli. Zabezpiecza przed wodą i brudem oraz podkreśla naturalny kolor i rysunek drewna. Opakowanie ułatwia bezpośrednie i szybkie nanoszenie oraz oszczędne zużycie.

Cena
108,24 zł 88,00 zł
Snekkar

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Meble

Szybkoschnący preparat przeznaczony do stosowania wewnątrz budynku na wcześniej olejowanych powierzchniach drewnianych, w tym meblach i blatach. Żel podkreśla naturalny rysunek i kolor drewna przy jednoczesnym zabezpieczeniu przed wodą i brudem. Łatwy w stosowaniu- opakowanie ułatwia bezpośrednie i szybkie nanoszenie oraz oszczędne zużycie.

Zastosowanie

Wyczyść powierzchnię przy użyciu Preparatu do gruntownego czyszczenia marki SNEKKAR. Odczekaj min. 8 h aż do wyschnięcia drewna. Jeśli pojawią się wystające włókna wyszlifuj je papierem ściernym 220 i usuń pył. Nałóż równomierną i kryjącą warstwę przy użyciu białego, beżowego lub czerwonego padu. Wcieraj preparat, aż do momentu uzyskania nasyconego i jednolitego wyglądu. Wskazana jest praca etapami, na małych fragmentach. Wytrzyj powierzchnię do sucha. Po 4-6 h, jeśli to konieczne, nałóż kolejna warstwę. Pozostaw na 3h. W tym czasie chroń powierzchnię przed kontaktem z wodą. Po 4-6 h powierzchnię można ostrożnie użytkować. Całkowite utwardzenie następuje po upływie ok. 3 dni. Po tym czasie umyj powierzchnię przy użyciu Mydła pielęgnacyjnego do drewna marki SNEKKAR i pamiętaj o jego regularnym stosowaniu. Możesz stosować również Oleje do mycia i pielęgnacji marki SNEKKAR. Do uporczywych zabrudzeń zastosuj miejscowo Preparat do gruntownego czyszczenia drewna marki SNEKKAR, a następnie użyj ponownie Żel do zabezpieczania blatów i mebli drewnianych marki SNEKKAR.

Uwagi

Po zakończeniu pracy szczelnie zamknij pojemnik, a materiały używane w czasie pracy ( mopy, szczotki, tekstylia, itp.) zalej wodą lub umieść w szczelnym pojemniku. Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się z zasadami pracy z preparatem zawartymi w Karcie Charakterystyki

Więcej informacji
Producent Snekkar
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Powierzchnie drewniane
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet
Litraż 400 ml