Kosze na śmieci i wózki na odpady – duży wybór produktów

Kosze na śmieci

Nie może ich zabraknąć w żadnym miejscu publicznym. Kosze na śmieci stały się podstawowym wyposażeniem wielu miejsc, takich jak urzędy, szkoły, sklepy, magazyny, biura czy nawet ulice. W naszej ofercie można znaleźć różnorodne modele koszów, które charakteryzują się solidnym wykonaniem, a także wysoką odpornością. Sprawdzają się w takich pomieszczeniach jak hole, gabinety czy toalety i łazienki. Poszczególne modele różnią się między sobą funkcjonalnością. Niektóre są przystosowane do stania na podłodze, inne do powieszenia na ścianie. Są również wykonane ze stali, a więc są higieniczne i łatwo się je myje. Sprzedajemy kosze o różnorodnej pojemności, a więc zachęcamy do przejrzenia oferty.

Wózki na odpady

Poza funkcjonalnymi koszami, oferujemy również wózki na odpady. Znacznie ułatwiają segregację śmieci, są przystosowane do wieszania na nich worków w różnorodnych kolorach. Jest to sposób na szybkie zebranie odpadów, np. w dużych biurowcach. Ogromnym atutem tego rozwiązania jest przede wszystkim to, że wózki zostały wyposażone w wygodne kółka, które się nie zacinają, pracują płynnie i pozwalają na komfortowe przemieszczanie wózka z jednego miejsca na drugie.

Wózki są skonstruowane w taki sposób, żeby można je było szybko i skutecznie wyczyścić. Nie posiadają żadnych zakamarków, a więc są higieniczne w codziennym użytkowaniu.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 70

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę