Płyny odtłuszczające i odkamieniacze – środki do czyszczenia kuchni

Płyny do odtłuszczania

Trudno się bez nich obejść w każdej kuchni. Wysokiej jakości płyny do odtłuszczania są w szczególności potrzebne w takich miejscach jak restauracje, hotele, bary czy stołówki. Jest to jedyny sposób na dokładne wyczyszczenie konkretnej powierzchni z najbardziej uciążliwych zabrudzeń, jakimi są właśnie plamy z tłuszczu. W naszej ofercie można znaleźć środki, które skutecznie je usuwają z blatów, szafek, kuchenek czy piekarników.

Oferowane przez nas produkty dobrze zdają egzamin również w warsztatach samochodowych, w których również często pojawiają się tłuste zabrudzenia. Produkty takie jak Anti-Oil, Dirt-Ex czy Pramaxol są wydajne, a przy tym bardzo skuteczne. Ich niewielka ilość wystarczy do usunięcia najbardziej uporczywych zabrudzeń. W przypadku uciążliwych plam, np. przypalonego tłuszczu, dobrze sprawdzi się Grillnet Extra.

Profesjonalny środek do usuwania kamienia

W kuchniach, a także łazienkach bardzo często pojawiają się nieestetyczne osady. Wychodzimy naprzeciw temu problemowi. Profesjonalny środek do usuwania kamienia załatwi sprawę. W naszej ofercie można znaleźć odkamieniacze, które umożliwiają precyzyjne wyczyszczenie każdej powierzchni przy niewielkim nakładzie pracy. Wystarczy nanieść na zabrudzenie odpowiednią ilość produktu, a następnie odczekać chwilę i zmyć go razem z zabrudzeniem.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

Ustaw kierunek malejący
na stronę