Dozowniki papieru toaletowe Tork | Podajniki i opakowania

Współczesna, dostępna dla publiczności, dla gości czy dla pracowników toaleta nie może istnieć bez wyposażenia służącego użytkownikom do zachowania higieny. Nie może też funkcjonować bez dozowników chroniących swą zawartość przed wpływem czynników zewnętrznych i równocześnie zapewniających higieniczne dozowanie ręczników. Dozowniki dostępne w naszej ofercie posiadają solidną, wytrzymałą budowę. Dzięki temu są to produkty trwałe i odporne na złamania lub inne uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowym atutem jest również ich estetyczny oraz minimalistyczny wygląd. Wiele modeli dozowników wyposażonych jest w niewidoczne zawiasy i okienko służące do kontroli ilości papieru. Gwarantujemy, że będą się dobrze prezentować przez wiele lat użytkowania. Oferujemy podajniki na papier toaletowy wykonane z bardzo wytrzymałego plastiku ABS oraz podajniki stalowe. Wszystkie te produkty łatwo zamontować na ścianie. Dzięki swojej ergonomicznej budowie zapewnią wygodny dostęp do papieru. Jeśli jesteś właścicielem nowego obiektu i właśnie urządzać publiczną łazienkę, sprawdź ofertę podajników na papier. Nasze dozowniki pochodzą od zaufanej firmy Tork i są dostępne w różnych rozmiarach oraz kolorach.

Dozowniki papieru toaletowego Tork

Dozowniki papieru toaletowego marki Tork przeznaczone są do łazienek w obiektach o dużym natężeniu ruchu. Sprawdzą się m.in. w lokalach usługowych i handlowych oraz obiektach gastronomicznych. To również komfortowe i funkcjonalne rozwiązanie spotykane w przedszkolach i szkołach. Produkty Tork zapewniają najwyższe standardy higieny. Użytkownik, chcąc wyjąć papier, nie musi dotykać urządzenia lub przycisków. Dozowniki umożliwiają łatwe pobieranie i uzupełnianie papieru toaletowego. Wyposażone są w hamulec, który zapobiega luźnemu obracaniu się rolki oraz w przezroczyste okienko pozwalające na ocenę ilości materiału. Ponadto, podajniki Tork, znajdujące się w naszej ofercie, wyróżniają się prostym wyglądem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! 

Współczesna, dostępna dla publiczności, gości czy pracowników toaleta nie może istnieć bez odpowiedniego wyposażenia. Wśród niezbędnych elementów są także dozowniki papieru toaletowego. Dyspensery dostępne w naszej ofercie posiadają solidną, wytrzymałą budowę. Dzięki temu są to produkty trwałe i odporne na złamania lub inne uszkodzenia mechaniczne. Ich dodatkowym atutem jest również minimalistyczny wygląd, dzięki któremu stanowią dyskretny, estetyczny element wnętrza. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty w różnych kolorach i typach wykończenia, które z łatwością dopasujecie do stylu łazienki.

W naszym sklepie proponujemy Państwu szeroki wybór różnego podajników do każdego typu artykułów higienicznych. Wśród oferowanych przez nas produktów znaleźć można także dozowniki ręczników Tork. Do każdego z dyspenserów dobrać można również odpowiedni wkład – wiemy, jak wygodne jest kompleksowe zaopatrywanie firmy w jednym miejscu, dlatego stworzyliśmy dla Państwa obszerną ofertę niezbędnych produktów.

Funkcjonalność dozowników papieru toaletowego

W asortymencie posiadamy dozowniki papieru toaletowego Tork oraz Merida cechujące się nie tylko estetyką, ale także funkcjonalnością. Wiele modeli wyposażonych jest w niewidoczne zawiasy i okienko służące do kontroli ilości papieru. Oferujemy podajniki na papier toaletowy wykonane z bardzo wytrzymałego plastiku ABS oraz podajniki stalowe. Trwałe materiały gwarantują odporność na uszkodzenia, funkcjonalność i estetykę dyspenserów przez wiele lat użytkowania. Wszystkie te produkty łatwo zamontować na ścianie. Dzięki swojej ergonomicznej budowie zapewnią wygodny dostęp do papieru. Produkty są dostępne w różnych rozmiarach oraz kolorach.

Gdzie sprawdzą się dozowniki papieru toaletowego Tork?

Dozowniki papieru toaletowego marki Tork przeznaczone są do łazienek w obiektach o dużym natężeniu ruchu. Sprawdzą się m.in. w lokalach usługowych i handlowych oraz obiektach gastronomicznych. Są także spotykane w przedszkolach i szkołach. Produkty Tork zapewniają najwyższe standardy higieny. Użytkownik, chcąc wyjąć papier, nie musi dotykać urządzenia lub przycisków. Dozowniki umożliwiają łatwe pobieranie i uzupełnianie papieru toaletowego. Wyposażone są w hamulec, który zapobiega luźnemu obracaniu się rolki oraz w przezroczyste okienko pozwalające na ocenę ilości materiału.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 46

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę