Chemia profesjonalna – skuteczne i ekonomiczne środki czyszczące

Oferta firmy Petrus Serwis jest niezwykle bogata oraz wszechstronna. Jeden z głównych elementów naszego asortymentu stanowi najwyższej jakości chemia profesjonalna. Wszystkie nasze artykuły pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów.

Chemia profesjonalna >dostępna w naszej ofercie to skuteczne i ekonomiczne w użyciu środki czyszczące, z których korzystają wykwalifikowane firmy sprzątające. Produkty pozwalają osiągać najlepsze rezultaty przy minimalnym wysiłku. Dzięki produktom z oferty chemii profesjonalnej z łatwością można usunąć brud z każdej powierzchni. Są to niezbędne preparaty i urządzenia do utrzymania czystości w budynkach publicznych oraz prywatnych mieszkaniach.

Oferta chemii profesjonalnej w hurcie

Z myślą o najbardziej wymagających klientach przygotowaliśmy ofertę chemii profesjonalnej renomowanych producentów, która jest w stanie poradzić sobie ze wszystkimi zanieczyszczeniami. Posiadamy takie artykuły jak:

 • profesjonalna chemia do kuchni – odkamieniacze, płyny do grilli, płyny odtłuszczające, płyny do mycia naczyń,
 • profesjonalna chemia do łazienki i toalety – płyny odkamieniające i udrażniacze do rur,
 • środki do mycia, konserwacji i impregnacji podłóg,
 • środki do mycia mebli drewnianych, laminowanych, skórzanych i z tworzywa,
 • produkty do czyszczenia stali nierdzewnej,
 • produkty do dezynfekcji,
 • środki do szkła i szyb.
 • Wszystkie produkty polecamy z akcesoriami do sprzątania takimi jak wózki, mopy czy kosze.

  Zalety używania profesjonalnej chemii

  W sklepach czy drogeriach dostępnych jest wiele środków czystości mniej lub bardziej znanych firm. Faktem jest, że nie zawsze są w stanie poradzić sobie z naprawdę uporczywym brudem i nie zawsze mogą być stosowane w miejscach publicznych. Toalety publiczne, galerie handlowe, hotele czy restauracje wymagają stosowania profesjonalnej chemii dostępnej w naszym asortymencie. Profesjonalne produkty do czyszczenia kuchni uporają się z nawet najbardziej uporczywym tłuszczem czy zaciekami w kuchni, a środki do sanitariatów bez problemu zlikwidują kamień, nieprzyjemny nalot czy rdzę. Duży wybór odświeżaczy powietrza czy środków do czyszczenia podłóg i dywanów pozwolą dopracować każde pomieszczenie i zapewnić w nim komfortowe warunki pracownikom w firmie czy gościom w hotelu lub restauracji.

  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Lista produktów z kategorii chemii profesjonalnej jest dostępna poniżej oraz w odpowiednich podkategoriach.

  Zobacz jako Siatka Lista

  Produkty 1-24 z 238

  na stronę
  Ustaw kierunek malejący
  1. Eco Sanirein
   Eco Sanirein
   20,17 zł 16,40 zł
  2. Medi Spray Neutral 1l
   Medi Spray Neutral 1l
   23,76 zł 22,00 zł
  Zobacz jako Siatka Lista

  Produkty 1-24 z 238

  na stronę
  Ustaw kierunek malejący