Chemia profesjonalna Pramol oraz inne środki czyszczące

Oferta firmy Petrus Serwis jest niezwykle bogata oraz wszechstronna. Jeden z głównych elementów naszego asortymentu stanowi najwyższej jakości chemia profesjonalna. Wszystkie nasze artykuły pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów.

Chemia profesjonalna dostępna w naszej ofercie to skuteczne i ekonomiczne w użyciu środki czyszczące, z których korzystają wykwalifikowane firmy sprzątające. Produkty pozwalają osiągać najlepsze rezultaty przy minimalnym wysiłku. Dzięki produktom z oferty chemii profesjonalnej z łatwością można usunąć brud z każdej powierzchni. Są to niezbędne preparaty i urządzenia do utrzymania czystości w budynkach publicznych oraz prywatnych mieszkaniach.

W naszej ofercie znajdują się również ekologiczne środki czystości. Produkty te są bezpieczne i idealnie sprawdzają się do sprzątania domu, biura lub innej przestrzeni. Ekologiczne środki czyszczące wyróżniają się łagodnym, niedrażniącym zapachem oraz dużą skutecznością w usuwaniu brudu. Są doskonałą alternatywą dla chemicznych preparatów. Chętnie sięgają po nie osoby zmagające się z uczuleniami lub alergiami skórnymi. Ten rodzaj środków czystości nie powoduje łzawienia z oczu, szczypania czy duszności. Według zwolenników ekologicznego stylu życia, ich największą zaletą jest biodegradowalność. Ekologiczne produkty umożliwiają utrzymanie czystości przy użyciu wyłącznie naturalnych składników

Oferta chemii profesjonalnej w hurcie

Z myślą o najbardziej wymagających klientach przygotowaliśmy ofertę chemii profesjonalnej renomowanych producentów, która jest w stanie poradzić sobie ze wszystkimi zanieczyszczeniami. Posiadamy takie artykuły jak:

 • profesjonalna chemia do kuchni – odkamieniacze, płyny do grilli, płyny odtłuszczające, płyny do mycia naczyń,
 • profesjonalna chemia do łazienki i toalety – płyny odkamieniające i udrażniacze do rur,
 • środki do mycia, konserwacji i impregnacji podłóg,
 • środki do mycia mebli drewnianych, laminowanych, skórzanych i z tworzywa,
 • produkty do czyszczenia stali nierdzewnej,
 • produkty do dezynfekcji,
 • środki do szkła i szyb.
 • W naszym asortymencie znajdują profesjonalne środki do silnych zabrudzeń. Specjalistyczna chemia przeznaczona jest m.in. do odplamiania, usuwaniu śladów po kleju, usuwaniu śladów przypalenia, usuwaniu tłustych plam czy też czyszczenia metalu. Nasze preparaty nadadzą się do likwidowania specyficznych plam i zabrudzeń. Są niezwykle skuteczne i jednocześnie bezpiecznie. To niezbędne produkty do stosowania w hotelach, gastronomii, a nawet w domu. Jeśli szukasz produktów do zadań specjalnych, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

  Wszystkie produkty polecamy z akcesoriami do sprzątania takimi jak wózki, mopy czy kosze.

  Zalety używania profesjonalnej chemii

  W sklepach czy drogeriach dostępnych jest wiele środków czystości mniej lub bardziej znanych firm. Faktem jest, że nie zawsze są w stanie poradzić sobie z naprawdę uporczywym brudem i nie zawsze mogą być stosowane w miejscach publicznych. Toalety publiczne, galerie handlowe, hotele czy restauracje wymagają stosowania profesjonalnej chemii dostępnej w naszym asortymencie. Profesjonalne produkty do czyszczenia kuchni uporają się z nawet najbardziej uporczywym tłuszczem czy zaciekami w kuchni, a środki do sanitariatów bez problemu zlikwidują kamień, nieprzyjemny nalot czy rdzę. Duży wybór odświeżaczy powietrza czy środków do czyszczenia podłóg i dywanów pozwolą dopracować każde pomieszczenie i zapewnić w nim komfortowe warunki pracownikom w firmie czy gościom w hotelu lub restauracji.

  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Lista produktów z kategorii chemii profesjonalnej jest dostępna poniżej oraz w odpowiednich podkategoriach.

  Zobacz jako Siatka Lista

  Produkty 1-24 z 248

  Ustaw kierunek malejący
  na stronę