Chemia profesjonalna Pramol oraz inne środki czyszczące

Oferta firmy Petrus Serwis jest bogata oraz wszechstronna. Jeden z głównych elementów naszego asortymentu stanowi najwyższej jakości chemia profesjonalna. Wszystkie nasze artykuły pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów.

Chemia profesjonalna dostępna w naszej ofercie to skuteczne i ekonomiczne w użyciu środki czyszczące, z których korzystają wykwalifikowane firmy sprzątające. Produkty pozwalają osiągać najlepsze rezultaty przy minimalnym wysiłku. Dzięki produktom z oferty chemii profesjonalnej Pramol z łatwością można usunąć brud z każdej powierzchni. Są to niezbędne preparaty i urządzenia do utrzymania czystości w budynkach publicznych oraz prywatnych mieszkaniach.

Środki są wygodne w aplikowaniu, wydajne i ekonomiczne. Sprawią, że sprzątanie stanie się efektywniejsze i to już po pierwszym użyciu. Dzięki swoim uniwersalnym właściwościom chemia sprawdzi się także w obiektach użyteczności publicznej, a także budynkach przemysłowych.

W naszej ofercie znajdują się również ekologiczne środki czystości. Produkty te są bezpieczne i idealnie sprawdzają się do sprzątania domu, biura lub innej przestrzeni. Ekologiczne środki czyszczące wyróżniają się łagodnym, niedrażniącym zapachem oraz dużą skutecznością w usuwaniu brudu. Są doskonałą alternatywą dla chemicznych preparatów. Chętnie sięgają po nie osoby zmagające się z uczuleniami lub alergiami skórnymi. Ten rodzaj środków czystości nie powoduje łzawienia z oczu, szczypania czy duszności. Według zwolenników ekologicznego stylu życia, ich największą zaletą jest biodegradowalność. Ekologiczne produkty umożliwiają utrzymanie czystości przy użyciu wyłącznie naturalnych składników.

Chemia dostosowana do różnych typów powierzchni

W przypadku ekstremalnych zabrudzeń, standardowe preparaty mogą nie być wystarczająco wydajne. Wówczas należy sięgnąć po silniejsze środki, które nie tylko usuwają zanieczyszczenia, ale również działają antykorozyjnie. Dobrym przykładem są oferowane przez nas środki do silnych zabrudzeń Herkulan Clean End Clever, idealne do różnych typów powierzchni. Mogą być stosowane m.in. do:

 • mycia podłóg warsztatów, fabryk i innych obiektów przemysłowych – preparat doskonale radzi sobie z zabrudzeniami powstającymi w wyniku różnych procesów produkcyjnych,

 • czyszczenia sanitariatów – preparaty skutecznie usuwają kamień, osad z mydła oraz innego typu silne zabrudzenia. Ponadto, zawierają substancje bakteriobójcze,

 • mycia powierzchni obiektów gastronomicznych – kuchnia to miejsce, gdzie pojawiają się różnego rodzaju tłuste plamy i osady. Proponowane przez nas środki są w stanie poradzić sobie z takimi zabrudzeniami, nie niszcząc przy tym powierzchni sprzętów kuchennych czy blatów,

 • czyszczenia toalet w obiektach użyteczności publicznej – środki radzą sobie ze zwalczaniem bakterii i grzybów na powierzchniach sanitarnych, takich jak umywalki, muszle klozetowe czy pisuary.

Oferta chemii profesjonalnej w hurcie

Z myślą o najbardziej wymagających klientach przygotowaliśmy ofertę chemii profesjonalnej renomowanych producentów, która jest w stanie poradzić sobie ze wszystkimi zanieczyszczeniami. Posiadamy takie artykuły jak:

 • profesjonalna chemia do kuchni – odkamieniacze, płyny do czyszczenia grilla, płyny odtłuszczające, płyny do mycia naczyń,

 • profesjonalna chemia do łazienki i toalety – płyny odkamieniające i udrażniacze do rur,

 • środki do mycia, konserwacji i impregnacji podłóg,

 • środki do mycia mebli drewnianych, laminowanych, skórzanych i z tworzywa,

 • produkty do czyszczenia stali nierdzewnej,

 • produkty do dezynfekcji,

 • środki do szkła i szyb.

Dostępne w naszym asortymencieśrodki do silnych zabrudzeń to równieżspecjalistyczna chemia przeznaczona do odplamiania, usuwania śladów po kleju, śladów przypalenia i tłustych plam, a także do czyszczenia metalu. Są niezwykle skuteczne i jednocześnie bezpiecznie. To niezbędne produkty do stosowania w hotelach, gastronomii, a nawet w domu. Jeśli szukasz produktów do zadań specjalnych, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Wszystkie produkty polecamy z akcesoriami do sprzątania takimi jak wózki, mopy czy kosze.

Zalety używania profesjonalnej chemii

W sklepach czy drogeriach dostępnych jest wiele środków czystości mniej lub bardziej znanych firm. Faktem jest, że nie zawsze są w stanie poradzić sobie z naprawdę uporczywym brudem i nie zawsze mogą być stosowane w miejscach publicznych. Toalety publiczne, galerie handlowe, hotele czy restauracje wymagają stosowania profesjonalnej chemii dostępnej w naszym asortymencie.

Profesjonalne produkty do czyszczenia kuchni uporają się z nawet najbardziej uporczywym tłuszczem czy zaciekami w kuchni, a środki do sanitariatów bez problemu zlikwidują kamień, nieprzyjemny nalot czy rdzę. Duży wybór odświeżaczy powietrza czy środków do czyszczenia podłóg i dywanów to skuteczne rozwiązanie do każdego pomieszczenia.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Lista produktów z kategorii chemii profesjonalnej jest dostępna poniżej oraz w odpowiednich podkategoriach.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 236

Ustaw kierunek malejący
na stronę