Chemia profesjonalna – skuteczne i ekonomiczne środki czyszczące

Oferta firmy Petrus Serwis jest niezwykle bogata oraz wszechstronna. Jeden z głównych elementów naszego asortymentu stanowi najwyższej jakości chemia profesjonalna. Wszystkie nasze artykuły pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów.

Chemia profesjonalna >dostępna w naszej ofercie to skuteczne i ekonomiczne w użyciu środki czyszczące, z których korzystają wykwalifikowane firmy sprzątające. Produkty pozwalają osiągać najlepsze rezultaty przy minimalnym wysiłku. Dzięki produktom z oferty chemii profesjonalnej z łatwością można usunąć brud z każdej powierzchni. Są to niezbędne preparaty i urządzenia do utrzymania czystości w budynkach publicznych oraz prywatnych mieszkaniach.

Oferta chemii profesjonalnej w hurcie

Z myślą o najbardziej wymagających klientach przygotowaliśmy ofertę chemii profesjonalnej renomowanych producentów, która jest w stanie poradzić sobie ze wszystkimi zanieczyszczeniami. Posiadamy takie artykuły jak:

 • profesjonalna chemia do kuchni – odkamieniacze, płyny do grilli, płyny odtłuszczające, płyny do mycia naczyń,
 • profesjonalna chemia do łazienki i toalety – płyny odkamieniające i udrażniacze do rur,
 • środki do mycia, konserwacji i impregnacji podłóg,
 • środki do mycia mebli drewnianych, laminowanych, skórzanych i z tworzywa,
 • produkty do czyszczenia stali nierdzewnej,
 • produkty do dezynfekcji,
 • środki do szkła i szyb.
 • Wszystkie produkty polecamy z akcesoriami do sprzątania takimi jak wózki, mopy czy kosze.

  Zalety używania profesjonalnej chemii

  W sklepach czy drogeriach dostępnych jest wiele środków czystości mniej lub bardziej znanych firm. Faktem jest, że nie zawsze są w stanie poradzić sobie z naprawdę uporczywym brudem i nie zawsze mogą być stosowane w miejscach publicznych. Toalety publiczne, galerie handlowe, hotele czy restauracje wymagają stosowania profesjonalnej chemii dostępnej w naszym asortymencie. Profesjonalne produkty do czyszczenia kuchni uporają się z nawet najbardziej uporczywym tłuszczem czy zaciekami w kuchni, a środki do sanitariatów bez problemu zlikwidują kamień, nieprzyjemny nalot czy rdzę. Duży wybór odświeżaczy powietrza czy środków do czyszczenia podłóg i dywanów pozwolą dopracować każde pomieszczenie i zapewnić w nim komfortowe warunki pracownikom w firmie czy gościom w hotelu lub restauracji.

  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Lista produktów z kategorii chemii profesjonalnej jest dostępna poniżej oraz w odpowiednich podkategoriach.

  Zobacz jako Siatka Lista

  Produkty 1-24 z 228

  na stronę
  Ustaw kierunek malejący
  1. Medi Spray Neutral 1l
   Medi Spray Neutral 1l
   23,76 zł 22,00 zł
  Zobacz jako Siatka Lista

  Produkty 1-24 z 228

  na stronę
  Ustaw kierunek malejący