Środki do dezynfekcji, bakteriobójcze płyny, spraye, żele i inne

Oferujemy specjalistyczne środki do dezynfekcji. Proces dezynfekcji polega na zredukowaniu liczby drobnoustrojów. Preparaty dostępne w naszym asortymencie umożliwiają niszczenie szkodliwych mikroorganizmów. W pandemicznych czasach hasło dezynfekcja słyszane jest bardzo często. Codzienne używanie preparatów bakteriobójczych i wirusobójczych może zwiększyć nasze bezpieczeństwo. Lekarze i epidemiolodzy stale alarmują i informują, że regularna dezynfekcja jest niezwykle potrzebna.

Dezynfekcji mogą podlegać podłogi, ściany, narzędzia urządzenia lub skóra. Dezynfekowane powinny być te miejsca, z których korzysta się najczęściej. Powinno się regularnie przecierać preparatem klamki, biurka, stoły, poręcze, przyciski, włączniki światła, a nawet obudowę telefonu komórkowego. Skuteczność tego procesu zależy od kilku czynników. Wśród nich należy wymienić m.in. czas działania oraz stężenie używanego środka dezynfekującego. Produkty znajdujące się w naszej ofercie przeszły badania kliniczne, potwierdzające ich skuteczność.

Mycie i dezynfekcja: preparaty bakteriobójcze | Pramol

W asortymencie sklepu Petrus Serwis dostępne są specjalistyczne preparaty do mycia i dezynfekcji powierzchni. Oferujemy płyny do dezynfekcji różnej pojemności, aby zaspokoić potrzeby Klientów większych i mniejszych przedsiębiorstw. Środki do dezynfekcji oparte są na alkoholu, dzięki czemu są one wysoce skuteczne i wydajne. Oferujemy preparaty antybakteryjne do czyszczenia powierzchni zmywalnych, które najczęściej wykorzystywane są w przemyśle spożywczym oraz gastronomii. W ofercie znajdują się również stężone preparaty czyszczące do usuwania mocno zatłuszczonych miejsc..

Polecane przez nas produkty to przede wszystkim Cerapur , specjalistyczny płyn do uciążliwych zabrudzeń posadzki, oraz Germex Spray  który skutecznie dezynfekuje powierzchnię. Oferujemy również szeroki wybór preparatów do mycia szyb, oraz do pielęgnacji drewna, szczególnie polecamy produkty marki Snekkar , które są bardzo cenione przez klientów ze względu na ich wydajność i skuteczność.

Zapraszamy do zakupów!

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 33

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę