Profesjonalne artykuły higieniczne i środki czystości marki Tork

Artykuły higieniczne i środki czystości marki Tork

Utrzymanie czystości szczególnie w miejscach użyteczności publicznej wymaga zastosowania wysokiej jakości urządzeń czyszczących oraz środków chemicznych, dlatego warto jest postawić na sprawdzone produkty. W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo potrzebne artykuły higieniczne. Nie tylko ułatwiają sprzątanie w obiektach wielkopowierzchniowych czy domach, ale niektóre z nich są również niezbędnym wyposażeniem w hotelach, restauracjach czy toaletach publicznych. Mowa tutaj oczywiście o papierze toaletowym firmy Tork czy serwetkach obiadowych. Dostarczamy artykuły higieniczne dla Klientów indywidualnych oraz firm na terenie całego kraju. Produkty sprawdzą się w domach, restauracjach i hotelach oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest zastosowanie niezawodnych i wydajnych artykułów higienicznych. Gwarantujemy ekspresową realizację każdego zlecenia.

Duży wybór profesjonalnych artykułów higienicznych

Naszą specjalnością są środki chemiczne i profesjonalne artykuły higieniczne. Jesteśmy dystrybutorem produktów renomowanych marek, takich jak Tork czy Lamix. Niepodważalna jakość wykonania, wydajność i efektywność w użyciu idzie w parze z konkurencyjną ceną. Znajdą u nas Państwo:

  • ręczniki papierowe do rąk,
  • papier toaletowy,
  • czyściwo,
  • chusteczki restauracyjne i hotelowe,
  • podkłady medyczne.

W przypadku podkładów medycznych możemy zaproponować duży wybór wytrzymałych stelaży. Ręczniki papierowe oraz papier toaletowy Tork polecamy wraz z dedykowanymi automatycznymi systemami dozującymi. Wszystko to razem zapewni komfort i wygodę.

H2: Środki czystośći Tork

Państwa uwadze polecamy wysokiej klasy środki czystości Tork, które cieszą się zainteresowaniem w ponad 100 krajach. Marka oferuje najwyższej jakości produkty, które znajdują zastosowanie w przemyśle, gastronomii oraz wielu innych dziedzinach, gdzie utrzymanie higieny na najwyższym poziomie jest niezwykle istotne. W naszej ofercie znajdują się podkłady medyczne, ręczniki do rąk, papiery toaletowe Tork oraz serwetki i różnego rodzaju czyściwa wykorzystywane m.in. w szpitalach, restauracjach, szkołach i hotelach. Środki czystości Tork wyróżniają się wytrzymałością, skutecznością czyszczenia i wydajnością. Ręczniki papierowe mają właściwości izolujące, dzięki czemu doskonale sprawdzą się przy przenoszeniu gorących naczyń kuchennych. Czyściwa włókninowe to doskonałe produkty do czyszczenia maszyn, urządzeń oraz całych linii produkcyjnych wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu. Podkłady medyczne w roli przeznaczone są do użytku w gabinetach medycznych i kosmetycznych.

Serdecznie zapraszamy do zakupów hurtowych oraz detalicznych. Wybierając produkty renomowanych dostawców w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję niepodważalnej jakości i efektywnej pracy podczas sprzątania oraz przyjmowania gości w restauracjach czy gabinetach lekarskich i SPA.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 288

Ustaw kierunek malejący
na stronę