Artykuły higieniczne Bulkysoft i środki czystości marki Tork

Utrzymanie czystości szczególnie w miejscach użyteczności publicznej wymaga zastosowania wysokiej jakości urządzeń czyszczących oraz środków chemicznych, dlatego warto postawić na sprawdzone produkty. W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo potrzebne artykuły higieniczne. Nie tylko ułatwiają sprzątanie w obiektach wielkopowierzchniowych czy domach, ale niektóre z nich są również niezbędnym wyposażeniem w hotelach, restauracjach czy toaletach publicznych. Mowa tutaj oczywiście o papierze toaletowym firmy Tork czy serwetkach obiadowych. Dostarczamy artykuły higieniczne Klientom indywidualnym oraz firmom na terenie całego kraju. Produkty sprawdzą się w domach, restauracjach i hotelach oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest zastosowanie niezawodnych i wydajnych artykułów higienicznych. Gwarantujemy ekspresową realizację każdego zlecenia.

Duży wybór profesjonalnych artykułów higienicznych

Naszą specjalnością są środki chemiczne i profesjonalne artykuły higieniczne. Jesteśmy dystrybutorem produktów renomowanych marek, takich jak Tork czy Lamix. Niepodważalna jakość wykonania, wydajność i efektywność w użyciu idzie w parze z konkurencyjną ceną. Znajdą u nas Państwo:

  • ręczniki papierowe do rąk,

  • papier toaletowy,

  • czyściwo,

  • chusteczki restauracyjne i hotelowe,

  • podkłady medyczne.

W przypadku podkładów medycznych możemy zaproponować duży wybór wytrzymałych stelaży. Ręczniki papierowe oraz papier toaletowy Tork polecamy wraz z dedykowanymi automatycznymi systemami dozującymi. Wszystko to razem zapewni komfort i wygodę.

Artykuły higieniczne Bulkysoft

Nasz asortyment poszerzyliśmy również o artykuły higieniczne Bulkysoft. Z serii tej marki oferujemy m.in. papier toaletowy, ręczniki papierowe oraz serwetki. Wyroby wyprodukowane są ze stuprocentowej celulozy.

Papier toaletowy marki Bulkysoft cechuje się wysoką jakością wykonania oraz delikatną dla skóry fakturą. Dzięki zastosowaniu czystej celulozy, papier jest miękki i chłonny, a jednocześnie wytrzymały. W ofercie można znaleźć papier zarówno dwu-, jak i trzywarstwowy, co pozwala na dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb klientów.

Ręczniki papierowe Bulkysoft dostępne są w rolkach lub w formie arkuszy, co wpływa na wygodne stosowanie zarówno w domu, jak i w miejscach użyteczności publicznej.

Serwetki papierowe jedno- i dwuwarstwowe sprawdzą się natomiast na każdym przyjęciu. Pakowane po 50 lub 100 sztuk, są dostępne w zróżnicowanej kolorystyce i rozmiarach.

Środki czystośći Tork

Państwa uwadze polecamy wysokiej klasy środki czystości Tork, które cieszą się zainteresowaniem w ponad 100 krajach. Marka oferuje najwyższej jakości produkty, które znajdują zastosowanie w przemyśle, gastronomii oraz wielu innych dziedzinach, gdzie utrzymanie higieny na najwyższym poziomie jest niezwykle istotne.

W naszej ofercie znajdują się podkłady medyczne, ręczniki do rąk, papiery toaletowe Tork oraz serwetki i różnego rodzaju czyściwa wykorzystywane m.in. w szpitalach, restauracjach, szkołach i hotelach. Środki czystości Tork wyróżniają się wytrzymałością, skutecznością czyszczenia i wydajnością. Ręczniki papierowe mają właściwości izolujące, dzięki czemu doskonale sprawdzą się przy przenoszeniu gorących naczyń kuchennych. Czyściwa włókninowe to doskonałe produkty do czyszczenia maszyn, urządzeń oraz całych linii produkcyjnych wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu. Podkłady medyczne w roli przeznaczone są do użytku w gabinetach medycznych i kosmetycznych.

Serdecznie zapraszamy do zakupów hurtowych oraz detalicznych. Wybierając produkty renomowanych dostawców w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję niepodważalnej jakości i efektywnej pracy podczas sprzątania oraz przyjmowania gości w restauracjach czy gabinetach lekarskich i SPA.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 304

Ustaw kierunek malejący
na stronę