Dezynfekcja i ochrona skóry – żel antybakteryjny do rąk

Dezynfekcja i ochrona skóry

Odpowiednia dezynfekcja i ochrona skóry jest ważna w każdej sytuacji, co udowodniła pandemia koronawirusa. W naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości produkty, które są skuteczne, wydajne i dostępne w korzystnych cenach. Sprawdzają się w wielu miejscach, a więc przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, gabinetach lekarskich, hotelach, restauracjach czy w transporcie publicznym.

Oferujemy wkłady do dozowników w płynie, żelu oraz pianie. Wszystkie są niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu. Ich głównym składnikiem jest alkohol, który jest niezbędny do właściwej dezynfekcji skóry. Środki biobójcze dostępne w naszej ofercie spełniają rygorystyczne normy chirurgiczne i higieniczne.

Żel antybakteryjny do rąk

Żel antybakteryjny do rąk można u nas kupić w formie uzupełnienia do dozownika bądź w opakowaniu z wygodną pompką. Zapewniamy naszym klientom dostęp do produktów znanych i cenionych marek, takich jak Purell czy Tork, które są gwarancją wysokiej jakości, wydajności oraz wygody użytkowania. Te drugie są dostępne w formie wkładów, które są kompatybilne z dozownikami bezdotykowymi łokciowymi, co jest szalenie ważne w miejscach takich jak gabinety lekarskie.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji telefonicznie albo mailowo.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 38

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę