Podajniki na ręczniki papierowe, dozowniki ręczników w roli i czyściwa

W naszym asortymencie znajdują się również dozowniki ręczników Tork. Proponujemy Państwu podajniki z bezdotykowym systemem dozowania, a także modele w wersji manualnej. Zostały one zaprojektowane z myślą o ekonomicznym użytkowaniu, które pozwala ograniczyć ilość produkowanych śmieci, jak i koszty poniesione przez firmę. Podajniki, dzięki niezawodnym mechanizmom, zapewniają wysoki komfort użytkowania. Wszystkie modele stworzone są z wysokiej jakości tworzywa ABS lub metalu. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów urządzenia są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Estetyka dozowników ręczników Tork

W pomieszczeniach publicznych takich jak restauracja czy bar ważne jest, aby wszystkie elementy wystroju do siebie pasowały. Wpływa to na ogólną ocenę danego lokalu pod względem wyglądu i użyteczności. Z tego powodu marki Tork oraz Merida stworzyły produkty charakteryzujące się nowoczesnym designem, które z pewnością dodadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. W ofercie posiadamy modele w odcieniach głębokiej czerni, uniwersalnej bieli, a także w nowoczesnym metalicznym wykończeniu.

Rodzaje dozowników ręczników Tork

Wybierając odpowiedni rodzaj dozownika ręczników Tork, należy zwrócić uwagę na typ wkładu, do którego jest on przeznaczony. Tak samo, jak papier toaletowy dla firm ręcznik może występować w rolce, w systemie dozowania centralnego lub w składce. Modele dozowników różnią się także mechanizmem, w jaki są wyposażone. Niektóre z nich działają automatycznie, wykorzystując do tego czujnik ruchu. Oferujemy także dozowniki przenośne.

Oprócz dozowników ręczników Tork w ofercie posiadamy szereg innych produktów tego producenta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zmiennik ręcznika papierowego w rolce

Oferujemy zamienniki ręcznika papierowego w rolce. Dzięki możliwości uzupełniania w dozownikach są one wygodne i ekonomiczne w użytkowaniu. Mając zapas zmienników, szybko Państwo uzupełnią braki, co jest szczególne ważne w miejscach o dużym natężeniu ruchu, na przykład w publicznej łazience czy w toalecie biurowca. Zastosowanie ręczników w rolkach umożliwia szybkie i higieniczne korzystanie z produktu. Każda rolka jest starannie zaprojektowana, aby zapewnić użytkownikom wygodę i czystość podczas codziennych prac.

Oferowane ręczniki w rolkach są doskonałym rozwiązaniem do różnych zastosowań, od toalet publicznych po kuchnie przemysłowe. Ich uniwersalność sprawia, że są niezastąpione w wielu miejscach, gdzie wymagana jest szybka i skuteczna higiena.

Są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także oszczędzające czas i pieniądze.

Zapraszamy do poznania oferty ręczników w rolce, które zapewniają nie tylko wysoką jakość, ale także wygodę i higienę w codziennych pracach. Dzięki naszym produktom, Państwa miejsce pracy będzie zawsze czyste i schludne, spełniając najwyższe standardy higieny.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 42

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę