Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia to specyficzne pomieszczenie, które narażone jest na mieszaninę kurzu i tłuszczu. Aby doprowadzić podłogi, meble oraz urządzenia do odpowiedniego standardu użytkowego, należy użyć profesjonalnych środków przeznaczonych do czyszczenia kuchni. Zachowanie odpowiedniej higieny w lokalach gastronomicznych ma wpływ na jakość oferowanych produktów oraz bezpieczeństwo. Oferujemy wysokiej jakości środki czystości Pramol.

Codzienne gotowanie, obróbka termiczna produktów, sprzyja tworzeniu  się różnego rodzaju zabrudzeń. Blaty kuchenne i sprzęt używany do przygotowywania potraw wymagają codziennego dezynfekowania. Nasze produkty idealnie nadają się do utrzymania czystości i konserwacji sprzętu AGD. Często w kuchniach i pomieszczeniach gastronomicznych przeznaczonych do żywienia zbiorowego wymagana dodatkowo jest dezynfekcja bez spłukiwania. Należą tu takie powierzchnie jak krajalnice, noże, deski, blaty robocze. Idealnie sprawdzającym się w tym obszarze preparatem jest  Anti-Oillikwidujący wszelkiego rodzaju zabrudzenia tłuste. W przypadku Grilli, piekarników i powierzchni przypalonych, idealnie sprawdza się  Grillnet ExtraW dużych obiektach gastronomicznych spotykamy zmywarki przemysłowe do których musimy zastosować specjalistyczne preparaty do maszynowego mycia naczyń zarówno oparte na chlorze jak i bezchlorowe oraz nabłyszczacze do usuwania w procesie płukania osadów wapiennych. Na szczególną uwagę zasługuje preparat do mycia w zmywarkach naczyń ze szkła. Szczególnej uwagi wymagają powierzchnie ze stali nierdzewnej, które łatwo doczyścić i zabezpieczyć przeznaczonym do tego preparatem  Inoxol Extra.

W ofercie dostępne są preparaty do usuwania tłuszczu, środki do czyszczenia chłodni oraz specjalistyczne płyny do usuwania przypalonych zabrudzeń. Posiadamy również płyny do naczyń Pramol https://petrusserwis.pl/25-reczne-mycie-naczyn oraz różnego rodzaju preparaty do maszynowego mycia naczyń tego samego producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą środków czystości Pramol.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 27

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 27

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący