Środki czystości do kuchni | Profesjonalna chemia kuchenna

Kuchnia to specyficzne pomieszczenie, które narażone jest na mieszaninę kurzu i tłuszczu. Aby doprowadzić podłogi, meble oraz urządzenia do odpowiedniego standardu użytkowego, należy użyć profesjonalnych środków przeznaczonych do czyszczenia kuchni. Codzienne gotowanie i obróbka termiczna produktów sprzyja tworzeniu  się różnego rodzaju zabrudzeń. Zachowanie odpowiedniej higieny w lokalach gastronomicznych ma wpływ na jakość oferowanych potraw i produktów spożywczych oraz bezpieczeństwo.

Impregnacja blatów kuchennych

Blaty kuchenne i sprzęt używany do przygotowywania potraw wymagają codziennego dezynfekowania. Proponowane przez nas produkty do czyszczenia i impregnacji blatów kuchennych doskonale zabezpieczają powierzchnię przed działaniem tłuszczy oraz wysokiej i niskiej temperatury. W sprzedaży dostępne są najwyższej jakości środki do blatów drewnianych, laminowanych i lakierowanych.

Środki czystości Pramol

W naszej ofercie znajdą Państwo środki czystości Pramol. Oferujemy środki myjące powierzchnie wodoodporne, drewniane i ze stali nierdzewnej. Dostarczamy produkty do czyszczenia chłodni oraz specjalistyczne płyny do usuwania przypalonych zabrudzeń. W sprzedaży dostępne są także środki do odtłuszczania powierzchni wykorzystywane w przemyśle spożywczym. Często w kuchniach i pomieszczeniach gastronomicznych wymagana jest dezynfekcja bez spłukiwania. Idealnie sprawdzającym się w tym obszarze preparatem jest  Anti-Oil, likwidujący wszelkiego rodzaju zabrudzenia tłuste z takich powierzchni jak krajalnice, deski, czy blaty robocze. W przypadku piekarników i powierzchni przypalonych doskonale sprawdza się  Grillnet Extra. W dużych obiektach gastronomicznych spotykamy zmywarki przemysłowe, do których musimy zastosować specjalistyczne preparaty do maszynowego mycia naczyń zarówno oparte na chlorze, jak i bezchlorowe. Proponujemy również nabłyszczacze do usuwania w procesie płukania osadów wapiennych. Państwa uwadze polecamy również preparat do mycia w zmywarkach naczyń ze szkła. Proponowane przez nas środki czystości nadają się również do czyszczenia i konserwacji sprzętu AGD. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą środków czystości Pramol.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 35

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę