Kuchnia

Kuchnia to specyficzne pomieszczenie, które narażone jest na mieszaninę kurzu i tłuszczu. Aby doprowadzić podłogi, meble oraz urządzenia do odpowiedniego standardu użytkowego, należy użyć profesjonalnych środków przeznaczonych do czyszczenia kuchni. Zachowanie odpowiedniej higieny w lokalach gastronomicznych ma wpływ na jakość oferowanych produktów oraz bezpieczeństwo. Oferujemy wysokiej jakości środki czystości Pramol.

Codzienne gotowanie, obróbka termiczna produktów, sprzyja tworzeniu  się różnego rodzaju zabrudzeń. Blaty kuchenne i sprzęt używany do przygotowywania potraw wymagają codziennego dezynfekowania. Nasze produkty idealnie nadają się do utrzymania czystości i konserwacji sprzętu AGD. Często w kuchniach i pomieszczeniach gastronomicznych przeznaczonych do żywienia zbiorowego wymagana dodatkowo jest dezynfekcja bez spłukiwania. Należą tu takie powierzchnie jak krajalnice, noże, deski, blaty robocze. Idealnie sprawdzającym się w tym obszarze preparatem jest  Anti-Oillikwidujący wszelkiego rodzaju zabrudzenia tłuste. W przypadku Grilli, piekarników i powierzchni przypalonych, idealnie sprawdza się  Grillnet Extra  W dużych obiektach gastronomicznych spotykamy zmywarki przemysłowe do których musimy zastosować specjalistyczne preparaty do maszynowego mycia naczyń zarówno oparte na chlorze jak i bezchlorowe oraz nabłyszczacze do usuwania w procesie płukania osadów wapiennych. Na szczególną uwagę zasługuje preparat do mycia w zmywarkach naczyń ze szkła. Szczególnej uwagi wymagają powierzchnie ze stali nierdzewnej, które łatwo doczyścić i zabezpieczyć przeznaczonym do tego preparatem  Inoxol Extra.

W ofercie dostępne są preparaty do usuwania tłuszczu, środki do czyszczenia chłodni oraz specjalistyczne płyny do usuwania przypalonych zabrudzeń. Posiadamy również płyny do naczyń Pramol oraz różnego rodzaju preparaty do maszynowego mycia naczyń tego samego producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą środków czystości Pramol.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 32

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 32

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący