Wózki do sprzątania – z solidnymi kółkami oraz wiadrami

Wózki do sprzątania

Proponowane przez nas wózki do sprzątania zostały stworzone do porządkowania obiektów użyteczności publicznej o dużej powierzchni, takich jak urzędy, szkoły, przedszkola, uczelnie, przedsiębiorstwa produkcyjne czy stacje paliw. Oferujemy rozwiązania, które ułatwiają codzienne porządki. Pozwalają na szybkie oraz ekonomiczne sprzątanie. Osoba sprzątająca wszystkie niezbędne dla siebie akcesoria będzie miała pod ręką. W wózku znajduje się miejsce na wiadra, mop, a także niewielkie akcesoria, takie jak ściereczki, gąbki czy płyny do mycia. Dodatkowo konstrukcja zawiera również prasę do wyciskania mopów, co pozwala na ich łatwe odsączenie z wody, bez konieczności ich dotykania dłońmi.

Funkcjonalne wózki na każdą kieszeń

Konstrukcja wózków jest bardzo solidna i stabilna, dzięki czemu sprawdzają się nawet podczas intensywnego użytkowania. Ich dużym atutem są przede wszystkim kółka, które umożliwiają szybkie przemieszczanie się z osprzętem z jednego miejsca na drugie.

W zależności od potrzeb, w wyposażeniu może się znaleźć również uchwyt na worek na śmieci, a także jedno lub dwa wiadra na wodę i płyn do mycia podłóg. Uzupełnieniem zestawu mogą być funkcjonalne płaskie mopy, które świetnie sprawdzą się w komplecie z wózkiem.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 71

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę