Dozowniki do mydła Tork – dyspensery mydła w płynie do rąk

Dozownik do mydła to podstawowy element wyposażenia każdej łazienki – zarówno w domu, jak i lokalu usługowym czy firmie. Zastosowanie dozownika znacznie zwiększa wydajność zużywanego mydła oraz wpływa na estetykę pomieszczenia, w którym się znajduje. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko dozowniki do mydła w płynie, ale także w piance czy sprayu. Dzięki szerokiemu asortymentowi naszego sklepu każdy z klientów wybierze odpowiadający mu dozownik lub ich zestaw – w naszej ofercie znajdują się bowiem także m.in. dozowniki ręczników Tork.

Rodzaje dozowników do mydła Tork

W naszym sklepie dostępne są dozowniki do mydła Tork oraz Merida. Proponujemy zarówno dyspensery ścienne, jak i blatowe. Każdy z modeli występuje w wielu rodzajach wykończeń – czerni, bieli oraz chromie. Posiadamy także pojemniki z przezroczystego tworzywa. Dozowniki wykonane są z wysokiej jakości trwałego plastiku ABS lub stali odpornych na różnego rodzaju środki chemiczne oraz działanie czynników zewnętrznych. Wyróżniają się ponadczasową estetyką wykonania i eleganckim designem. Proponowane przez nas modele wyróżniają się nie tylko estetyką, ale przede wszystkim funkcjonalnością. 

Oferujemy dozowniki z łokciownikiem, który pozwala na bezdotykowe dozowanie mydła. Oprócz wytrzymałości dyspensery cechuje również łatwość obsługi oraz szerokie spektrum zastosowań. Produkty wykorzystywane są w restauracjach, hotelach, szpitalach, czy obiektach komunikacyjnych oraz centrach handlowych. Dozowniki mydła w płynie Tork i Merida to praktyczne urządzenia, które sprawdzą się w łazienkach o dużym natężeniu ruchu.

Naszym klientom oferujemy także mydła w płynie do rąk w ekonomicznych, dużych opakowaniach. W ofercie znajdziecie Państwo mydła pielęgnujące, dezynfekujące, o różnych kolorach i zapachach. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu!

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 31

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę