Ręczniki papierowe w rolce – ręczniki z recyklingu i z celulozy

Ręczniki papierowe w rolce to rozwiązanie wykorzystywane zarówno w domach, jak i miejscach użyteczności publicznej takich jak stacje benzynowe, szpitale, przychodnie, galerie, restauracje itd. Korzystanie z ręczników jednorazowych to rozwiązanie pozwalające na utrzymanie odpowiedniego standardu higienicznego. Dzięki funkcjonalnym dozownikom ręczników Tork ich użycie staje się jeszcze wygodniejsze. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem naszych produktów, które wykorzystacie Państwo zarówno w domu, jak i firmie.

Oferta ręczników papierowych

W naszej ofercie przedstawiamy rozwiązania wiodących marek takich jak Tork i Lamix. Proponowane przez nas produkty dzielą się na wykonane z makulatury lub celulozy. Dodatkowo stosowany jest podział na:

  • ręczniki typu ZZ i V,
  • ręczniki w roli typu Matic i Autocat,
  • ręczniki wielopanelowe typu Xpress i Peak Serve,
  • ręczniki centralnego dozowania w systemie Reflex,
  • ręczniki w rolce.

Powyższy podział bazuje na systemie dozowania ręcznika. Wybierając odpowiedni produkt, należy zwrócić szczególną uwagę właśnie na zamontowany dyspenser. Bardzo ważnym parametrem jest także ilość warstw, która wpływa na chłonność i wytrzymałość ręcznika – im jest ich więcej, tym bardziej miękki i chłonny jest materiał.

Jakie wyróżniamy kolory ręczników papierowych?

O jakości ręcznika papierowego w rolce może również decydować jego kolor: szary, zielony, niebieski lub biały. Ręczniki najwyższej jakości produkowane są z czystej celulozy przetworzonej według specjalnej technologii, dzięki której uzyskuje się miękkość i mięsistość produktu. Ręczniki papierowe szare, zielone i niebieskie pochodzą z recyklingu, są więc bardziej ekologiczne. Charakteryzują się nie tylko specyficznym kolorem, ale także bardziej szorstką fakturą.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 38

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę