Ręczniki papierowe do rąk w rolce i składane - Tork i Lamix

Ręczniki papierowe to rozwiązania, z których korzystamy w miejscach gdzie ich zastosowanie jest konieczne jak w przypadku szpitali, przychodni, zakładów produkcji spożywczej i farmacji lub też wskazane - w miejscach użyteczności publicznej jak stacje benzynowe, galerie handlowe, hotele, restauracje etc. Korzystanie z ręczników jednorazowych to rozwiązanie pozwalające na utrzymanie odpowiedniego standardu higienicznego. W naszej ofercie przedstawiamy rozwiązania wiodących marek takich jak Tork i Lamix. Te produkty charakteryzują się podziałem na te, wykonane z makulatury lub z celulozy. Dodatkowo stosowany jest podział na ręczniki typu ZZ i V, które pasują do dozowników i podajników , ręczniki w roli typu Matic i Autocat, ręczniki wielopanelowe typu Xpress i Peak Serve oraz dozowane po odcinku w systemie Reflex ręczniki centralnego dozowania i popularne ręczniki papierowe w rolce. Bardzo ważnym parametrem jest ilość warstw co wpływa na chłonność i wytrzymałość ręcznika w jego użytkowaniu. W wielu przypadkach materiały eksploatacyjne - ręczniki współpracują z określonym systemem dozowania który stanowią dozowniki określonej kategorii. O jakości ręcznika może również decydować jego kolor. Ręczniki rozróżniamy również według kodowania kolorystycznego, kolor szary, zielony, niebieski i biały. Kolor dobierany jest z uwagi na jego miejsce zastosowania lub surowiec z jakiego jest wykonany. Ręczniki o najwyższej jakości produkowane są z czystej celulozy przetworzonej według specjalnej technologi dzięki której uzyskuje swoją miękkość i mięsistość.

Ręczniki papierowe w rolce

Oferowane przez nas ręczniki papierowe w rolce stosowane są nie tylko do wycierania i osuszania rąk, ale wykorzystywane są również do sprzątania, np. blatów kuchennych lub innych powierzchni roboczych. Doskonale nadają się do ścierania rozlanych płynów, usuwaniu brudu z delikatnych przedmiotów oraz usuwania różnego rodzaju zabrudzeń. Ręczniki są chłonne, miękkie i delikatne. Ich dostępność na publicznych toaletach lub obiektach usługowych pozwoli zachować higienę.

Ręczniki papierowe w rolce dostępne w naszym asortymencie można zakupić w różnych wariantach. Proponujemy zarówno paczki zawierające sześć rolek, jak i pojedyncze rolki papieru. Z doświadczenia wiemy, że zakup większych ilości ręczników papierowych jest dla klientów dużo wygodniejszych i wiąże się z oszczędnościami. Oferujemy atrakcyjne, hurtowe ceny. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i zapraszamy do zakupów!

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 85

Ustaw kierunek malejący
na stronę