Preparaty do gruntownego czyszczenia: usuwanie graffiti, krwi, żywicy

Wysoce skuteczne preparaty do przeprowadzania gruntownego czyszczenia powierzchni w przemyśle spożywczym oraz gastronomii. Niektóre środki wykorzystywane są również w warsztatach samochodowych i przemyśle maszynowym. Oferujemy preparaty do usuwania powłok akrylowych oraz emulsji nabłyszczających. Produkty z łatwością usuwają stare warstwy wosku i tworzyw sztucznych, nadając powierzchni doskonały połysk. Oferowane przez nas środki przeznaczone są do czyszczenia powierzchni PCV, płytek ceramicznych, betonu twardego, kamienia naturalnego i sztucznego oraz gumy, cegły i kafelek.

Produktami polecanymi przez nas są przede wszystkim takie produkty marki Pramol jak  Turbo-Strip ściągający stare  powłoki z posadzek,  Anti-Oil usuwający tłuste plamy. Innym sprawdzonym środkiem jest Pramaxol który doskonale radzi sobie z zabrudzeniami ropopochodnymi.

W ofercie naszego sklepu znajdują się również środki do usuwania graffiti. Preparaty marki Pramol, a dokładniej linia Graffiti-Entferner to środki czystości dostępne w trzech wersjach: Graffiti-Entferner L to produkt płynny, Graffiti-Entferner V to produkt o podwyższonej gęstości oraz Graffiti-Enferner P, czyli produkt w formie pasty. Preparaty do czyszczenia elewacji i likwidowania graffiti posiadają w składzie aktywne składniki rozpuszczające żywicę i inne elementy farby.

Środki do usuwania graffiti marki Pramol należy nanieść na ścianę, np. za pomocą wałka lub pędzla i pozostawić na około godzinę. Środek w tym czasie może wniknąć w podłoże nawet do 10 milimetrów w głąb danej powierzchni. Następnie preparat trzeba spłukać wodą. Zastosowanie tych środków umożliwia usunięcie silnych zabrudzeń i pozostałości po farbie, które znajdują się nawet na porowatej ścianie lub elewacji.

Masz pytanie lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat konkretnego produktu? Chętnie pomożemy i doradzimy najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu z naszą firmą.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 31

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę