Serwetki gastronomiczne – serwetki ekologiczne i premium

Serwetki gastronomiczne

Serwetki gastronomiczne znajdujące się w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości z linii Tork. Są to rozwiązania idealnie nadające się do restauracjisal bankietowychdomów weselnych oraz na wykwintne kolacje gdzie liczy się dobre wrażenie. Dzięki zastosowaniu serwetek obiadowych oszczędzasz na kosztach prania i magazynowania. Proponujemy rozwiązania bardziej miękkie i grubsze niż standardowe serwetki z linii Tork LinStyle lub standardowe jedno, dwu i trzy warstwowe o zróżnicowanej teksturze i rozmiarach.

Proponowane przez nas serwetki gastronomiczne spełniają wymagania ekologiczne stawiane produktom tego typu. Papierowe serwetki wykonane z wysokiej jakości włókna, dopuszczone są do kontaktu z żywnością. Są bardzo chłonne i zapewniają poczucie higieny. Dzięki szerokiej, zróżnicowanej palecie kolorów masz możliwość wyboru eleganckich serwetek, w wielu nowoczesnych i klasycznych kolorach.

Gastronomiczne serwetki dyspenserowe

Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się serwetki dyspenserowe, które zostały stworzone z myślą o osobach korzystających z usług restauracji, barów szybkiej obsługi, food-truck, kawiarni, lodziarni oraz cateringu. W składzie serwetek dyspenserowych dostępnych w naszej ofercie uwzględniliśmy również serwetki higieniczne wiodących marek Tork i Katrin. Proponowany system dozowania pomaga ograniczyć zużycie serwetek o 25% w porównaniu do tradycyjnych systemów (dozowników). Takie rozwiązania pozwalają na dozowanie chusteczek odcinek po odcinku, zapewniając przy tym odpowiedni poziom higieny tak, żeby osoby korzystające mogły pobrać tyle serwetek ile faktycznie potrzebują.

Do zapewnienia prawidłowego dozowania niezbędne będzie zastosowanie odpowiedniego systemu dozującego - jakim jest dozownik. Wytrzymałe dozowniki osłaniają serwetki gastronomiczne przez co każda z nich pozostaje świeża i higieniczna aż do momentu użycia. Dozowniki są dostępne w różnych opcjach kolorystycznych oraz wielkościach Dodatkowym atutem serwetek dyspenserowych jest możliwość umieszczenia loga lub grafiki pozwalającej na łatwą identyfikację lub reklamę. Serwetki dyspenserowe mają różne oznaczenia determinujące ich zastosowanie. System F1 – system chusteczek do twarzy, N1– system serwetek Counterfold, N2 – system serwetek Fastfold, N4 – dozowanie serwetek Xpressnap, i N10 – serwetki Xpressnap Snack. Dodatkową cechą określającą jakość serwetek gastronomicznych są kategorie Universal, Advanced lub Premium. Serwetki dyspenserowe występują w kolorze białym i są dostosowane do kontaktu z żywnością. Dozownik koniecznie musi być dobrany według parametru natężenia ruchu w celu zachowania ciągłości dozowania.

Serwetki gastronomiczne znajdujące się w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości z linii Tork. Są to rozwiązania idealnie nadające się do restauracji, sal bankietowych oraz domów weselnych. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się dobre wrażenie połączone z funkcjonalnością.  Stosowanie serwetek gastronomicznych niesie za sobą znaczące oszczędności – nie trzeba prać ani magazynować materiałów. Proponujemy szeroki wybór serwetek jedno-, dwu- lub trzywarstwowych o zróżnicowanej teksturze i rozmiarach.

Proponowane przez nas serwetki gastronomiczne spełniają wymagania ekologiczne stawiane produktom tego typu. Papierowe serwetki wykonane z wysokiej jakości włókna dopuszczone są do kontaktu z żywnością. Są bardzo chłonne i zapewniają poczucie higieny. Dzięki szerokiej, zróżnicowanej palecie kolorów istnieje możliwość wyboru eleganckich serwetek dopasowanych do wystroju wnętrza i aranżacji stołu. Poszczególne rodzaje serwetek są ozdobione tłoczonymi dekorami, które dodatkowo wpływają na ich wysoką jakość.

Oferta serwetek gastronomicznych

W naszym sklepie internetowym możecie Państwo wybierać spośród wielu różnych rodzajów serwetek gastronomicznych. W ofercie posiadamy produkty ekologiczne zachowujące przy tym najwyższą jakość. Artykuły tego typu są w pełni biodegradowalne, wykonane z surowców z recyklingu. Proponujemy również serwetki Advaced oraz Premium, które cechuje wyjątkowa miękkość. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo również podajniki do serwetek, a także dozowniki ręczników Tork.

Gastronomiczne serwetki dyspenserowe

W naszej ofercie znajdują się również gastronomiczne serwetki dyspenserowe stworzone z myślą o potrzebach właścicieli restauracji, barów szybkiej obsługi, food trucków, kawiarni, lodziarni oraz cateringu. Proponowany mechanizm dozowania pomaga ograniczyć zużycie serwetek o 25% w porównaniu do tradycyjnych podajników. Takie rozwiązania pozwalają na dozowanie chusteczek odcinek po odcinku, zapewniając przy tym odpowiedni poziom higieny.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

Ustaw kierunek malejący
na stronę