Serwetki gastronomiczne | Oferta sklepu Petrus Serwis

Serwetki gastronomiczne

Serwetki gastronomiczne znajdujące się w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości z linii Tork. Są to rozwiązania idealnie nadające się do restauracjisal bankietowychdomów weselnych oraz na wykwintne kolacje gdzie liczy się dobre wrażenie. Dzięki zastosowaniu serwetek obiadowych oszczędzasz na kosztach prania i magazynowania. Proponujemy rozwiązania bardziej miękkie i grubsze niż standardowe serwetki z linii Tork LinStyle lub standardowe jedno, dwu i trzy warstwowe o zróżnicowanej teksturze i rozmiarach.

Proponowane przez nas serwetki gastronomiczne spełniają wymagania ekologiczne stawiane produktom tego typu. Papierowe serwetki wykonane z wysokiej jakości włókna, dopuszczone są do kontaktu z żywnością. Są bardzo chłonne i zapewniają poczucie higieny. Dzięki szerokiej, zróżnicowanej palecie kolorów masz możliwość wyboru eleganckich serwetek, w wielu nowoczesnych i klasycznych kolorach.

Gastronomiczne serwetki dyspenserowe

Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się serwetki dyspenserowe, które zostały stworzone z myślą o osobach korzystających z usług restauracji, barów szybkiej obsługi, food-truck, kawiarni, lodziarni oraz cateringu. W składzie serwetek dyspenserowych dostępnych w naszej ofercie uwzględniliśmy również serwetki higieniczne wiodących marek Tork i Katrin. Proponowany system dozowania pomaga ograniczyć zużycie serwetek o 25% w porównaniu do tradycyjnych systemów (dozowników). Takie rozwiązania pozwalają na dozowanie chusteczek odcinek po odcinku, zapewniając przy tym odpowiedni poziom higieny tak, żeby osoby korzystające mogły pobrać tyle serwetek ile faktycznie potrzebują.

Do zapewnienia prawidłowego dozowania niezbędne będzie zastosowanie odpowiedniego systemu dozującego - jakim jest dozownik. Wytrzymałe dozowniki osłaniają serwetki gastronomiczne przez co każda z nich pozostaje świeża i higieniczna aż do momentu użycia. Dozowniki są dostępne w różnych opcjach kolorystycznych oraz wielkościach Dodatkowym atutem serwetek dyspenserowych jest możliwość umieszczenia loga lub grafiki pozwalającej na łatwą identyfikację lub reklamę. Serwetki dyspenserowe mają różne oznaczenia determinujące ich zastosowanie. System F1 – system chusteczek do twarzy, N1– system serwetek Counterfold, N2 – system serwetek Fastfold, N4 – dozowanie serwetek Xpressnap, i N10 – serwetki Xpressnap Snack. Dodatkową cechą określającą jakość serwetek gastronomicznych są kategorie Universal, Advanced lub Premium. Serwetki dyspenserowe występują w kolorze białym i są dostosowane do kontaktu z żywnością. Dozownik koniecznie musi być dobrany według parametru natężenia ruchu w celu zachowania ciągłości dozowania.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

Ustaw kierunek malejący
na stronę