Poradnik

 1. Jakie ręczniki papierowe do zakładów pracy?

  czyściwo

  Niezależnie od profilu działalności naszej firmy musimy posiadać na wyposażeniu ręczniki papierowe, które będą niezbędne np. w łazienkach do wycierania rąk. Podobnym rozwiązaniem są czyściwa, nieco grubsze i umożliwiające skuteczne czyszczenie różnych powierzchni. Jak jednak odpowiednio wybrać te produkty dla naszego zakładu pracy? Co jest ważne i na co zwrócić szczególną uwagę?

  Czytaj dalej »
 2. Co najczęściej trzeba wymieniać w dozownikach mydła?

  Co najczęściej trzeba wymieniać w dozownikach mydła?

  Pandemia COVID-19 jeszcze bardziej zwróciła naszą uwagę na potrzebę systematycznego mycia rąk. Nawyk ten ma znaczenie zarówno w domu, jak i w przestrzeni publicznej, takiej jak galerie handlowe, dworce autobusowe, czy przychodnie, gdzie jesteśmy zmuszeni do dotykania wielu powierzchni.

  Czytaj dalej »
 3. Czym się kierować przy wyborze podajnika mydła?

  podajnik na mydło

  Podajniki mydła to wygodny sposób aplikacji określonej ilości mydła w płynie bezpośrednio na dłonie. Zapewniają one higienę, a przy tym są łatwe w użytkowaniu i na dłuższą metę przyczyniają się do oszczędności na środkach myjących. Sprawia to, że coraz liczniejsi przedsiębiorcy, instytucje publiczne, bardzo chętnie po nie sięgają. Co jeszcze warto wiedzieć o podajnikach mydła? Sprawdź koniecznie.

  Czytaj dalej »
 4. Jak szybko (i dobrze) posprzątać dom? 7 porad

  Sprzątanie mieszkania

  Niezapowiedziani goście za pół godziny wpadną z wizytą? A może wkrótce w drzwiach zawita teściowa? Doprowadzenie mieszkania do ładu nie musi trwać godzinami. Poznaj nasze sposoby, jak szybko posprzątać dom i ze spokojem przyjąć gości!

  Czytaj dalej »
 5. Czym się kierować przy wyborze ręczników papierowych?

  ręczniki papierowe

  Ręczniki papierowe używane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także w całym niemalże świecie usług w branżach motoryzacyjnej, kosmetycznej, czy spożywczej, toaletach. O ich walorach użytkowych decyduje materiał i technika wytworzenia. Dlatego dziś postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jak sklasyfikować ręczniki papierowe i do czego który wybrać?

  Czytaj dalej »
 6. Jak odnowić stare krzesło? Renowacja krzeseł drewnianych

  Renowacja starego krzesła

  Czy renowacja drewnianego krzesła wymaga jakichś szczególnych zdolności manualnych lub znajomości stolarskiego fachu? Absolutnie nie! Przed przystąpieniem do działania warto jednak dobrze się przygotować. W naszym artykule wyjaśniamy, jak odnowić stare krzesło drewniane w kilku prostych krokach, w jaki sposób przygotować stanowisko pracy, a także jakich preparatów, akcesoriów i narzędzi wymagać będzie sześcioetapowa renowacja krzesła drewnianego.

  Czytaj dalej »
 7. Sprzątanie po remoncie. Przegląd polecanych środków

   Sprzątanie po remoncie

  Sprzątanie po remoncie jest dla wielu osób nie lada wyzwaniem. Nic dziwnego, ponieważ charakterystycznymi cechami większości materiałów używanych podczas budowy lub remontu jest ich trwałość oraz trudność w usunięciu z zabrudzonych powierzchni. Domycie zabrudzeń pobudowlanych może niejednokrotnie wydawać się bardzo czasochłonne, a nawet wręcz niemożliwe. Dowiedz się, jak i czym sprzątać po remoncie, aby ten proces przebiegł szybko i sprawnie.

  Czytaj dalej »
 8. Czyszczenie plastiku. Jak czyścić sprzęty z tworzyw sztucznych?

  Czyszczenie klawiatury z tworzywa sztucznego

  Meble, sprzęty codziennego użytku, elementy wnętrza samochodów – tworzywo sztuczne jest szeroko wykorzystywane. Czym wyczyścić plastik? Jakich produktów i akcesoriów do mycia używać?

  Czytaj dalej »
 9. Jakie zastosowanie mają czyściwa z celulozy?

  papier toaletowy

  Praca wielu przedsiębiorstw wiąże się z generowaniem różnego rodzaju nieczystości. Właściciele firm muszą zadbać, aby w miejscu przeprowadzanych prac nie zabrakło worków na śmieci, wózków na odpady czy innych akcesoriów niezbędnych do sprzątania. Bardzo dużą popularnością w wielu zakładach pracy cieszą się czyściwa z celulozy. Czym się charakteryzują, gdzie i do czego są najczęściej wykorzystywane?

  Czytaj dalej »
 10. Czym myć panele? Przegląd polecanych środków

  Mycie paneli

  Panele podłogowe w porównaniu do innych materiałów są bardzo wygodne w użytkowaniu. Dzięki nim dosyć łatwo utrzymać higienę w domu, jednak wielu osobom problemów przysparza ich prawidłowe mycie. Dowiedz się, czym myć panele, aby były idealnie zadbane.

  Czytaj dalej »