Hurtowa i detaliczna sprzedaż profesjonalnych środków czyszczących

Jesteśmy dystrybutorem środków czystości oraz maszyn sprzątających. Oprócz tego świadczymy usługi kompleksowego doradztwa i doboru najlepszych rozwiązań w zakresie chemii profesjonalnej. Jesteśmy liderem na płaszczyźnie wprowadzania innowacyjnych technologii oraz rozwiązań w naszej branży.

Środki chemiczne – hurt i detal

Posiadamy niezwykle bogate doświadczenie i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, co pozwala nam zagwarantować wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Prowadzimy też współpracę z uznanymi i cenionymi producentami środków chemicznych, co daje nam możliwość oferowania Państwu produktów najwyższej jakości. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta oraz zaangażowanie w dobór optymalnych rozwiązań dla każdego z naszych kontrahentów.

W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in. czyściwa przemysłowe celulozowe, dozowniki Gojo, Kimberly Clark i innych marek oraz ręczniki w roli Tork Advanced. Proponujemy także ręczniki Snow White, fachowe środki chemiczne, jak również maty przemysłowe wyłapujące brud. Więcej asortymentu prezentujemy w naszym wykazie produktów. Wierzymy, że nasza bogata oferta profesjonalnych środków czystości sprosta Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

 

Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych środków czystości oraz maszyn sprzątających, a także liderem w zakresie wprowadzania innowacyjnych technologii na rynek. Klientom służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiednich środków czystości. Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Wszystkie produkty dostępne są w różnych pojemnościach, dzięki czemu zakup można dostosować do własnych potrzeb. W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne produkty m.in. profesjonalne środki do usuwania kamienia. Posiadamy niezwykle bogate doświadczenie i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, co pozwala nam zagwarantować wysoki poziom usług.

Środki czystości Pramol

Współpracujemy z uznanymi i cenionymi producentami środków chemicznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. środki czystości Pramol – firmy produkującej preparaty chemiczne już od ponad 30 lat. W naszym asortymencie znajdują się m.in. środki do silnych zabrudzeń i ekologiczne środki do sprzątania. Posiadamy także szeroki wybór płynów do podłóg Pramol. Wśród nich znajdują się także produkty na bazie alkoholu o właściwościach dezynfekujących. Proponujemy również substancje zabezpieczające do wykładzin, kamienia, PCV, linoleum i innych materiałów, a także silne środki do czyszczenia kostki brukowej.

Nasz sklep zaopatruje w profesjonalne środki czystości wiele firm sprzątających. Nasza oferta obejmuje bowiem nie tylko płyny do czyszczenia, ale także profesjonalne urządzenia do sprzątania. Wierzymy, że nasz bogaty asortyment specjalistycznych środków czystości sprosta Państwa potrzebom i oczekiwaniom. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 27

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę