Sprzęt do mycia okien Unger – mopy, ściągaczki i inne akcesoria

Czyste okna to wizytówka zarówno mieszkań i prywatnych posesji, jak i budynków użytku publicznego. Aby utrzymać ich czystość, warto wybrać wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu aplikowanie i rozprowadzanie chemii profesjonalnej do mycia okien i szyb będzie zdecydowanie łatwiejsze.

Jednym z elementów naszego asortymentu jest sprzęt do mycia okien Unger. Jest to marka, której zaufało wielu użytkowników w ponad osiemdziesięciu krajach. Akcesoria cechują się trwałym i solidnym wykonaniem i ergonomicznym kształtem. Wyroby na każdym etapie produkcji przechodzą szczegółową kontrolę jakości.

Ważną częścią oferty firmy Unger są mopy i ściągaczki do okien. U nas można znaleźć duży wybór akcesoriów o zróżnicowanych rozmiarach, dzięki czemu każdy może dopasować sprzęt do swoich potrzeb. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się mopy z mikrofibry, które doskonale usuwają zabrudzenia i tłuszcz, oraz ściągaczki do szyby ze specjalnymi gumowymi listwami.

Akcesoria uzupełniające

Firma Unger oferuje także szereg akcesoriów uzupełniających, które ułatwiają mycie okien i dbanie o narzędzia. W odpowiedzi na różne wymagania naszych Klientów sprzedajemy pojemniki na wodę z uchwytem na mop, który umożliwia wygodne przenoszenie wszystkich akcesoriów potrzebnych do mycia okien. Ponadto oferujemy specjalne pasy biodrowe z miejscem na ściągaczkę i mop, dzięki czemu podczas pracy mamy wszystko pod ręką, a także m.in. skrobaki do szkła, ściereczki i wiadra do mycia szyb.

U nas można także znaleźć preparaty, koncentraty oraz inne środki czyszczące do okien.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Chętnie doradzimy, jaki zestaw do czyszczenia okien wybrać.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 96

Ustaw kierunek malejący
na stronę