Automatyczne dozowniki na mydło i systemy dozujące papier i ręczniki

Dozowniki do mydła Tork i systemy dozujące papier i ręczniki

Istotnym elementem naszego asortymentu są sprawdzone systemy dozujące. Proponujemy Państwu bezdotykowe dozowniki do mydła marki Tork i Kimberly Clark. Posiadamy też dozownik automatyczny Gojo, dostępny w specjalnej promocyjnej ofercie. Jakie systemy dozujące mogą u nas Państwo znaleźć? Wybór jest ogromny – od dozowników papieru toaletowego Tork przez systemy dla ręczników w roli, po dozowniki na mydło i odświeżacze powietrza. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. To się opłaca.

Automatyczne i manualne dozowniki na środki czystości

Oferowane przez nas dozowniki na środki czystości i papier są bardzo wygodnym rozwiązaniem, które z powodzeniem wykorzystuje się w toaletach i łazienkach o dużym natężeniu ruchu, na przykład w zakładach pracy czy galeriach handlowych. Na rynku dostępne są manualne dozowniki na środki czystości, które są tańszą alternatywą dla automatycznych podajników. Aby wydostać z nich mydło, należy pociągnąć za wystający papier. Automatyczne dozowniki na środki czystości działają najczęściej na fotokomórkę i w przypadku zbliżenia dłoni pod podajnik, artykuł higieniczny wydostanie się z niego samodzielnie. Niektóre modele wymagają wciśnięcia przycisku lub pociągnięcia za niewielką dźwignię. Na rynku istnieją dozowniki ręczników Tork i innych producentów, które automatycznie przewijają rolkę papieru tak, aby był on stale dostępny.

Gdzie stosuje się dozowniki na papier i mydło

Dozowniki na papier toaletowy i dozowniki na mydło znajdują zastosowanie przede wszystkim w miejscach publicznych i zakładach pracy. Pozwalają w prosty i wygodny sposób wydzielić odpowiednią ilość produktu, co przekłada się na wydajność i oszczędność artykułu. Osoby korzystające z podajników na papier i mydło otrzymują odpowiednią dawkę produktu i nie marnują jego nadmiaru. Dozowniki na papier toaletowy i dozowniki na mydło można stosować w takich miejscach jak:

  • restauracje i bary,
  • zakłady pracy,
  • szpitale i przychodnie,
  • urzędy miejskie,
  • szkoły i uczelnie.

Dozowniki ręczników czy środków czystości niosą za sobą nie tylko korzyści ekonomiczne, ale również ekologiczne oraz higieniczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 307

Ustaw kierunek malejący
na stronę