Podręczny odkurzacz na sucho IPC FOX

ASDO-05743

Przenośny, ergonomiczny odkurzacz biurowy o wysokiej mocy do pracy w trudno dostępnych miejscach.

Produkt na zamówienie. Prosimy o kontakt.

Cena
612,54 zł 498,00 zł
IPC

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Odkurzacze

Odkurzacz biurowy FOX

Przenośny odkurzacz biurowy. Dzięki zaawansowanemu systemowi filtracji świetnie sprawdzi się również jako odkurzacz do odsysania popiołu kominkowego, tonerów, i innych drobnych pyłów. Wysoka moc i ergonomia pracy w trudno dostępnych miejscach to atuty tego modelu. Akcesoria standardowe w zestawie. Obudowa wykonana z tworzywa, zbiornik o pojemności 6 litrów. Moc 1200 W. Podciśnienie wytwarzane przez ten mały odkurzacz wynosi aż 1940 mm H2O, natomiast przepływ powietrza to 108 m3/h. Waga to tylko 4 kilogramy.

Odkurzacz FOX to profesjonalne urządzenie uzupełniające do dodatkowych prac czystościowych.

Kompaktowe gabaryty, niewielka waga, nieskomplikowana konstrukcja oraz praca bez worka na zanieczyszczenia czynią go doskonałym narzędziem dla hotelowej służby pięter. Idealnie nadaje się również jako dodatkowa maszyna do utrzymania czystości w biurach, restauracjach, salonach zdrowia i urody oraz innych małych obiektach usługowych.

Odkurzacz FOX przeznaczony jest do zbierania lekkich zanieczyszczeń – kurzu, pyłu, niewielkich zanieczyszczeń suchych. Wyposażony jest w łatwy do oczyszczenia filtr kartridżowy – użycie przycisku na obudowie wystarczy aby wszystkie nieczystości zebrane w filtrze trafiły do zbiornika.

Na wyposażeniu jest:

  • wąż z rękojeścią
  • ssawa szczelinowa
  • ssawa z włosem
  • pasek na ramię
  • filtr panelowy
Więcej informacji
Producent IPC
Wymiary (dł x szer x wys) 280/230/420 mm
Podciśnienie 1940 mm H2O
Przepływ powietrza 108 m3/h
Ilość silników 1 szt.
Materiał zbiornika plastik
Pojemność zbiornika 6 L
Moc 1200 W
Waga 4 kg