Acifoam - Kwaśne pianowanie w przemyśle spożywczym

acifoam

Silnie skoncentrowany, kwaśny środek do mycia pianowego w przemyśle spożywczym

Cena
22,91 zł 18,63 zł
Tylko %1 pozostał
20 do 30 dni roboczych
Pramol

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Gastronomia

Silnie skoncentrowany, kwasowy środek do czyszczenia pianowego w przemyśle spożywczym. Usuwa naloty osady wapienne i brud. Długi czas kontaktu piany z powierzchnią pozwala na bezproblemowe usuwania tłuszczu i protein, również z powierzchni pionowych i sufitów.

Zastosowanie

Nakładać przy pomocy urządzenia pianotwórczego w stężeniu 2 – 10 %, w zależności od pożądanego efektu i oczekiwanej gęstości piany. Pokryć całą powierzchnię pianą. Pozostawić do momentu, gdy większość piany zniknie, następnie spłukać czystą wodą. Stosować do odpornych na preparaty kwasowe, zmywalnych podłóg, paneli ściennych PCV, kafelków, kamienia sztucznego i naturalnego, terakoty, żywicy epoksydowej, cegły licowanej, gumy, linoleum oraz elementów stalowych i chromowanych. Preparat przystosowany jest do użytku w przemyśle spożywczym oraz punktach końcowej obróbki produktów spożywczych ( rzeźnie, mleczarnie, kuchnie )

Wskazania szczególne

Nie używać do czyszczenia powierzchni wapiennych i z kamienia syntetycznego. Przed ponownym użyciem czyszczonych obiektów, obficie spłukać je czystą wodą. W przypadku długotrwałego kontaktu ze skórą, stosować rękawice. W razie kontaktu z okiem lub wrażliwą skórą, obficie spłukać wodą. Nie połykać.
Przed użyciem przetestować na małej powierzchni.
Zapoznać się z kartą charakterystyki.

Dane techniczne

Składniki

Niejonowe związki powierzchniowo czynne, środki ułatwiające rozpuszczanie, nieorganiczne komponenty alkaliczne.

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Środki specjalistyczne