Serwetki dyspenserowe Tork Fastfold

10933
Serwetki dyspenserowe Tork Universal
Cena
12,57 zł 10,22 zł
3 do 10 dni roboczych
Serwetki dyspenserowe Tork Fastfold jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 36 szt.</strong>
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Serwetki

System: N2
Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza
Ilość warstw: 1
Wymiary odcinka: 25 x 30 cm 
Ilość opakowań w kartonie: 36 x 300 = 10800

 

Serwtki do dyspenserów Tork to idealne rozwiązanie dla restauracji samoobsługowych. Białe, 1-warstwowe serwetki dyspenserowe Tork Fastfold to idealne rozwiązanie dla lokali samoobsługowych, w których liczy się niski koszt użytkowania. Zalety tego systemu: Serwetka do przekąsek – gdy wystarczy mniejsza serwetka, ułożenie „na zakładkę” ułatwia dozowanie i pozwala kontrolować zużycie serwetek. Na dozowniku można umieścić swój spersonalizowany nadruk. Aż 75% użytkowników serwetek czyta zawarte na dyspenserach napisy.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 9011111109033
Producent Tork
Poziom jakości Universal
System N2 - System dozowania serwetek Fastfold
Kolor Biały