Bendurol Maxx ECOLAB - Gruntowne czyszczenie podłóg

3004523

Preparat do gruntownego czyszczenia podłóg wodoodpornych

Cena
358,58 zł 291,53 zł
ECOLAB

Uniwersalny środek do gruntownego czyszczenia powierzchni. Dzięki całkowicie nowej kombinacji substancji aktywnych posiada zdolność szybkiego rozpuszczania i emulgowania brudu.  Do wszystkich rodzajów wykładzin i podłóg, zwłaszcza do linoleum i PCV. Nie stosować do parkietów i wykładzin tekstylnych. Posiada znakomite właściwości zwilżania powierzchni. Jest niskopieniący, dzięki czemu nadaje się szczególnie do automatów.

  • Sposób użycia: roztwór od 1:1 do 1:10
  • Wartość pH koncentratu: 10,3
  • Opakowania: kanister 5 l

Wskazania szczegółowe:

W zależności od stopnia zabrudzenia posadzki i grubości starych powłok akrylanowych, stosuje się roztwór wodny w stosunku od 1:1 do 1:10. Przeważnie stosuje się rozcieńczenie 1:5. Rozprowadzić roztwór po posadzce, odczekać około 10 min. aż środek zadziała, wyszorować, zebrać rozpuszczony brud, dwukrotnie przepłukać posadzkę czystą wodą i dokładnie osuszyć powierzchnię.

Bezpieczeństwo:

W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Składniki:

Niejonowe związki powierzchniowo czynne, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, środki alkaliczne, fosforany, substancje zapachowe.

Więcej informacji
Producent ECOLAB
Rekomendowane miejsce stosowania Biuro, Hotel i pensjonat, Kuchnia i gastronomia, Warsztat
Utrzymanie podłóg Gruntowne czyszczenie
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Linoleum, Marmur, PCV, Podłogi ceramiczne
Litraż 5 litrów