Brudpur VC 242 (Ultraclean Plus C457) - Usuwanie tłuszczu i oleju

VC242

Silny preparat do usuwania tłustego brudu z róznego rodzaju powierzchni - także w warsztatach. Do mycia ręcznego i maszynowego.

Cena
20,07 zł 16,32 zł
Tylko %1 pozostał
Voigt

Silny środek do usuwania tłustego brudu. Może być stosowany zarówno w domu jak i w warsztacie. Skutecznie usuwa osady kuchenne, zabrudzenia z olejów i smarów. Szczególnie zalecany do mycia części maszyn, silników oraz prania odzieży roboczej i moczenia mocno zabrudzonych firan. Wykładziny sprawdzić na trwałość kolorów. Do mycia ręcznego i maszynowego.

  • Sposób użycia: 50 - 500 ml/10 l wody, do prania 10 - 100 ml/10 l wody
  • Wartość pH: 13
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe:
W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni zaleca się rozcieńczyć koncentrat w stosunku od 1:20 do 1:200 (50-500 ml środka na 10 I wody). Części mocno zaolejone lub zabrudzone smarem czyścić środkiem rozcieńczonym w stosunku od 1:1 do 1:20 (0,5-10 I środka na 10 I wody). Do prania stosować rozcieńczenie od 1:100 do 1:1000 (10-100 ml środka na 10 I wody)

Uwagi:
Wykładziny sprawdzić na trwałość kolorów. Powierzchnie mające kontakt z żywnością po umyciu obficie spłukać wodą.

Bezpieczeńśtwo:
W razie kontaktu środka z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. Zasięgnąć porady lekarza. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Składniki:
Anionowe i niejonowe środki powierzchniowo czynne, glikole, środki kompleksujące, metakrzemiany, sole, komponenty zapachowe i barwiące. Zawarte substancje są biodegradowalne. Środek nie zawiera APEO i formaldehydów.

Dane techniczne:
Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Więcej informacji
Producent Voigt
Rekomendowane miejsce stosowania Kuchnia i gastronomia, Warsztat
Utrzymanie podłóg Mycie
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Marmur, PCV, Podłogi ceramiczne