Clear Dry HD ECOLAB - Płyn nabłyszczający do płukania naczyń w twardej wodzie

9013690
Silnie skoncentrowany środek nabłyszczający do płukania naczyń w twardej wodzie, przeznaczony do zmywarek przemysłowych.
Cena
588,25 zł 478,25 zł
ECOLAB

Silnie skoncentrowany środek nabłyszczający do płukania naczyń w twardej wodzie, przeznaczony do zmywarek przemysłowych. Zapewnia idealne rezultaty nie pozostawiając zacieków, gwarantuje nieskazitelny blask szkła i srebra.

  • Czystość - zapewnia olśniewające efekty nabłyszczania zwłaszcza w twardej wodzie. Redukuje kamienny nalot powstający w obszarze płukania. W połączeniu ze środkiem do mycia Ecolab gwarantuje osiągnięcie najbardziej higienicznych, czystych i lśniących rezultatów maszynowego mycia naczyń.
  • Bezpieczeństwo - optymalne środki powierzchniowo czynne zapewniają szybkie schnięcie naczyń nie pozostawiając na nich nalotu, co ogranicza rozwój środowiska bakteryjnego. Plastikowe opakowanie może zostać w łatwy sposób poddane recyklingowi.
  • Wydajność - specjalna formuła niwelująca ilość piany zwiększa wydajność procesu mycia w zmywarkach. Forma koncentratu zmniejsza koszty wykorzystania środka i ogranicza powierzchnię magazynowania.

Bezpieczeństwo: 

Nie mieszać z innymi produktami! Nie używać do mycia przedmiotów z miedzi lub poliwęglanu!

Warunki przechowywania: 

Przechowywać w temperaturze od 0°C do 40°C wyłącznie w oryginalnym, zamkniętym opakowaniu.

Więcej informacji
Producent ECOLAB
Rekomendowane miejsce stosowania Kuchnia i gastronomia, Mycie naczyń
Litraż 5 litrów