Czyściwo papierowe Tork Reflex™ do lekkich zabrudzeń w roli, białe

473242
Cena dotyczy jednej rolki produktu. Ręcznik w roli centranego dozowania Tork Lotus Reflex Midi
Cena
42,15 zł 34,27 zł
3 do 10 dni roboczych
Czyściwo papierowe Tork Reflex™ do lekkich zabrudzeń w roli, białe jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 6 szt.</strong>
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa

System: M4
Kolor: Biały 
Surowiec: Makulatura
Ilość warstw: 1
Wymiary odcinka: 20 x 35 cm
Długość rolki: 300 m
Ilość rolek w kartonie: 6

 

Wytrzymałe i chłonne, 1-warstwowe, wszechstronne czyściwo papierowe (ręcznik w roli) Tork Reflex™ idealnie nadaje się do ścierania płynów i wycierania rąk. Papier pasuje do dozownika centralnego dozowania Tork Reflex™, który można łatwo dopasować do trybu pracy swojego zespołu. Dozownik ogranicza zużycie i redukuje ryzyko krzyżowego przenoszenia bakterii.

Dozowanie pojedynczych odcinków redukuje zużycie nawet do 40%.
Idealne do wycierania szkła – nie zostawia śladów.
Łatwe do wyjęcia gilzy SmartCore® – szybkie i łatwe uzupełnianie wkładów.
Tork Easy Handling™ – uchwyt ułatwia personelowi sprzątającemu przenoszenie rolek.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 8710499059008
Producent Tork
Poziom jakości Advanced
System M4 - System do rolek centralnego dozowania
Kolor Biały