Czyściwo papierowe Tork do średnich zabrudzeń, białe mini

101221

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Ręcznik w mini roli centranego dozowania Tork Advanced 420

Cena
25,07 zł 20,38 zł
3 do 10 dni roboczych
Czyściwo papierowe Tork do średnich zabrudzeń, białe mini jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 11 szt.</strong>
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa

System: M1
Kolor: Biały 
Surowiec: Celuloza+makulatura
Ilość warstw: 2
Ilość odcinków: 214
Wymiary odcinka: 21,5 x 35 cm
Długość rolki: 75 m
Średnica rolki: 14 cm
Ilość rolek w kartonie: 11

 

Dwuwarstwowy celulozowo-makulaturowy biały ręcznik mini w roli z centralnym systemem dozowania.

Bardzo miękki materiał, delikatny dla dłoni. Idealny także do wycierania szkła lub innych delikatnych powierzchni, nie pozostawia smug.

TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540465389
Producent Tork
Poziom jakości Advanced
System M1 - System centralnego dozowania mały
Kolor Biały