Czyściwo papierowe Tork Premium do średnich zabrudzeń białe

130044

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Ręcznik w roli centranego dozowania Tork Advanced 420 Performance

Cena
40,85 zł 33,21 zł
3 do 10 dni roboczych
Czyściwo papierowe Tork Premium do średnich zabrudzeń białe jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 6 szt.</strong>
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Ręczniki do rąk

System: M2
Kolor: Biały 
Surowiec: Celuloza TAD+makulatura
Ilość warstw: 2
Ilość odcinków: 368
Wymiary odcinka: 23,5 x 34 cm
Długość rolki: 125 m
Średnica rolki: 19 cm
Ilość rolek w kartonie: 6

Do czyszczenia dłoni, oleju, smaru, kleju, farb itp.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540183450
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System M2 - System centralnego dozowania duży
Kolor Biały