Dozownik do serwetek Tork Xpressnap® w składce pionowy czerwony

272212
Dozownik Tork serwetek N4 pionowy
Cena
435,99 zł 354,46 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Serwetki

System: N4
Kolor: Czerwony
Tworzywo: Plastik
Wymiary: 62,2 x 23,5 x 23,5 cm
Pojemność: 1100 serwetek

Wysoki poziom higieny, dzięki dozowaniu pojedyńczych serwetek. Ogranicza ilość odpadów. Możliwość umieszczenia reklam w specjalnym okienku reklamowym AD-a-Glance. Możliwość montażu na ścianie. Idealny do restauracji typu Fast-food, stołówek i food courtów.

CZAS REALIZACJI DO 10 DNI
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540660784
Producent Tork
System N4 - System dozowania serwetek Xpressnap
Kolor Czerwony