Dozownik Tork do papieru toaletowego z automatyczną zmianą rolek czarny

557508
Dozownik Tork do papieru toaletowego z automatyczną zmianą rolek
Cena
205,14 zł 166,78 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Papier Toaletowy

System: T6
Kolor: Czarny
Tworzywo: Plastik ABS+MABS
Wymiary: 34,4 x 18,4 x 14 cm

Duża pojemność dozownika, mieści dwie rolki papieru po 100 m. Automatyczna zamiana rolek powoduje rzadsze uzupełnianie dozownika. Wykorzystana rolka nie spada na podłogę zapewniając brak odpadów na podłodze. Smukły dozownik zaprojektowany z myślą o małych łazienkach o średnim natężeniu ruchu.

 
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540366747
Producent Tork
System T6 - Kompaktowy System Toaletowy
Kolor Czarny