Dozownik Tork do mydła w piance stalowy

460010
Dozownik Tork do mydła w pianie
Cena
253,26 zł 205,90 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mydło w pianie

Dozownik na wkłady z mydłem w pianie1l.

System: S4
Kolor: srebrny
Tworzywo: stal nierdzewna
Wymiary: 28,9 x 10,6 x 10,7 cm
Pojemność: 1l

Opis:
Funkcjonalny i nowoczesny -do wnętrz o wysokim standardzie. Powierzchnia aluminiowa została poddana utlenianiu anodowemu, dzięki czemu ślady palców oraz zarysowań nie są widoczne. Prosty i niezawodny mechanizm dozujący. Łatwa obsługa, duża pojemność, rzadka wymiana wkładów, stosowny do miejsc o dużym natężeniu ruchu.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540782004
Producent Tork
System S4 - System mydeł w pianie