Dozownik Tork Counterfold do serwetek na ladę

271600
Dozownik Tork do serwetek dyspenserowych (30 x 33 cm) na ladę
Cena
374,98 zł 304,86 zł
5 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Serwetki

System: N1
Kolor: Szary
Tworzywo: Aluminium+ABS
Wymiary: 10,9 x 18,9 x 35,6 cm
Pojemność: 300 serwetek

CZAS REALIZACJI DO 10 DNI


Dozuje tylko jedną serwetkę na raz: ekonomiczne rozwiązanie. Łatwy do uzupełnienia. Niewielkich rozmiarów: Odpowiedni nawet do małych miejsc. Higieniczne i proste rozwiązanie chroniące serwetki przed brudem i wilgocią.

TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540068481
Producent Tork
System N1 - System dozowania serwetek Counterfold
Kolor Szary