Dozownik Tork elektroniczny do odświeżacza powietrza szary

256055
Dozownik Tork elektroniczny do odświeżacza powietrza
Cena
397,61 zł 323,26 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Odświeżacze powietrza

System: A1
Kolor: Szary
Tworzywo: Plastik ABS
Wymiary: 16,8 x 8,4 x 6,6 cm
Pojemność: 75 ml

Łatwe otwieranie - szybka wymiana wkładu. Proste programowani. Szybka i łatwa wymiana wkładu Długotrwała świeżość. Świeże zapachy wystarczające na okres od 30 do 90 dni. Uzupełniany 2 bateriami R14. Dozownik Tork do odświeżacza powietrza (system A1) stanowi podstawowe wyposażenie łazienki, w której ceni się zapach czystości i świeżości.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540325164
Producent Tork
System A1 - Systemy odświeżania powietrza
Kolor Szary