Glanzpur VC 240 - Preparat do mycia ceramiki, glazury i szkła

VC240

Preparat do mycia podłóg, drzwi, płytek oraz szkła i porcelany

Cena
Tylko %1 pozostał
Voigt

Środek do mycia powierzchni i przedmiotów szklanych oraz porcelanowych. Skutecznie usuwa brud z mytych powierzchni. Nie pozostawia smug i zacieków. Szczególnie zalecany do mycia podłóg, drzwi, płytek oraz okien. Umytym powierzchniom nadaje delikatny połysk i wprowadza przyjemny, orzeźwiający zapach. Preparat dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego.

  • Sposób użycia: 50 - 150 ml/10 l wody
  • Wartość pH: 8-8,5
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe:
W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni zaleca się rozcieńczyć koncentrat w stosunku od 1:70 do 1:200 (50-150 ml środka na 10 l wody). W przypadku silnych zabrudzeń stosować większe stężenie roztworu. Wycieranie do sucha i polerowanie jest zbyteczne.

Bezpieczeństwo:
W razie kontaktu środka z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. Zasięgnąć porady lekarza. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Składniki:
Niejonowe środki powierzchniowo-czynne, środki kompleksujące, zapachowe i alkohole. Zawarte substancje są biodegradowalne. Środek nie zawiera APEOi formaldehydów.

Dane techniczne:
Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Więcej informacji
Producent Voigt
Rekomendowane miejsce stosowania Szkło, stal i tworzywa sztuczne
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Marmur, Podłogi ceramiczne