Kampur VC 225 - Mycie powierzchni kamiennych

VC225

Preparat do mycia i pielęgnacji powierzchni wodoodpornych. Do mycia ręcznego i maszynowego.

Cena
Tylko %1 pozostał
Voigt

Środek przeznaczony do mycia wodoodpornych podłoży. Szczególnie zalecany do marmuru, lastrika i podłóg kamiennych. Może być stosowany do PCW. Nadaje połysk umytym powierzchniom. Nie pozostawia smug i zacieków. Preparat dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego. Do mycia ręcznego i maszynowego.

  • Sposób użycia: 50 - 100 ml/10 l wody.
  • Wartość pH: 10-10,5
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe:
W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni zaleca się rozcieńczyć koncentrat w stosunku od 1:100 do 1:200 (50-100 ml środka na 10 I wody). W przypadku intensywnych zabrudzeń lub w celu utworzenia warstwy ochronnej (filmu) stosować roztwór użytkowy o większym stężeniu. Płukanie oraz wycieranie do sucha jest zbyteczne.

Bezpieczeństwo:
W razie kontaktu środka z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. Zasięgnąć porady lekarza. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Składniki:
Mydła, anionowe i niejonowe związki powierzchniowo-czynne, komponenty pielęgnacyjne, substancje zapachowe, komponenty zagęszczające, emulgatory i środki konserwujące. Zawarte komponenty są biodegradowalne. Środek nie zawiera aldehydów, APEO i formaldehydów.

Dane techniczne:
Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.


Więcej informacji
Producent Voigt
Utrzymanie podłóg Mycie i konserwacja
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Marmur, PCV, Podłogi ceramiczne